يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پر طرفدارترین رشته های دانشگاهی کدامند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

پرطرفدارترين رشته هاي دانشگاهي كدامند؟

نزدیک به یک ماه از برگزاری کنکور سراسری 91 می گذرد و اواسط هفته گذشته هم نتایج این آزمون منتشر شد.

رئیس سازمان سنجش زمان اعلام این نتایج اعلام کرده است که همه متقاضیان مجاز به انتخاب رشته شده اند و با اشاره به مجاز شدن 450 هزار نفر در دوره های روزانه آزمون سراسری 91 گفته: در این کنکور 573 هزار نفر پذیرفته می شوند.

پر طرفدارترین رشته های دانشگاهی کدامند؟

امسال قرار بود پانزدهم مرداد ماه، نتایج آزمون اعلام شود اما نتایج چند روز زودتر یعنی 12 مرداد ماه منتشر شدند. برای همین کنکوری ها امسال مهلت بیشتری برای انتخاب رشته پیدا کرده اند.

انتخاب رشته ای که به گفته کارشناسان و مشاوران کنکور، با کمی  بی احتیاطی می تواند رتبه های خوب کنکور را از قبول شدن در رشته و دانشگاه دلخواه محروم کند.

مهلت یک هفته  ای مجازشده  ها از روز سه  شنبه

مهلت انتخاب رشته مجازین کنکور 91 از روز سه شنبه 17 مرداد تا 23 مرداد ماه تعیین شده است که داوطلبان مجاز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی خود بر اساس اولویت و علاقه اقدام کنند.

نتیجه نهایی هم نیمه دوم شهریور اعلام می شود. همچنین کتاب «انتخاب رشته، انتخاب آینده» منتشر شده که در ویرایش جدید این کتاب، فرآیند اجرایی انتخاب رشته و اطلاعات تکمیلی مربوط به آن مشخص شده که می  تواند داوطلبان، مشاوران، والدین و کارشناسان آموزشی را در انتخاب هرچه بهتر، شناخت عوامل اثرگذار بر آن و همچنین مسائل فنی و تخصصی انتخاب رشته راهنمایی کند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از طریق اطلاعیه ای که روی سایت قرار گرفته از نحوه انتشار این کتاب مطلع شوند.

درصد زنان به مردان در کنکور

به گفته دکتر خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از بین یک میلیون و 66 هزار نفر که در کنکور ثبت نام کردند، یک میلیون و 193 هزار نفر در کنکور شرکت کردند. در نهایت 935 هزار نفر سر جلسه حاضر بودند و 12.55 درصد افراد غایب بودند که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. درصد زنان به مردان و نسبت 60 به 40 آنها همچنان حفظ شده است.

نرم افزار یا مشاوره؟ کدام بهتر است؟

دکتر جعفر قلی درباره تفاوت عملکرد نرم افزارهای سازمان سنجش و مراکز مشاوره به هفت صبح می گوید:«ممکن است چنین تصور شود که مشاور و نرم افزار کار یکسانی انجام می دهند اما این تصوري غلط است. نرم افزار تنها رشته های را که در آن شانس قبولی دارید، به شما معرفی می کند.

در حالی که مشاور باید به صورت دقیق چیدمان این رشته ها ر ا برای شما به عهده بگیرد. همچنین به گفته   تواناییان نرم افزارهای دیگری وجود دارند که می توانند برای شما چیدمان رشته ها را انجام دهند ولی معمولا کارشان دقیق نیست و نمی شود زیاد به آنها اطمینان کرد.

تواناییان تفاوت هزینه های انتخاب رشته در رشته های مختلف را ناشی از تفاوت در  زمانبر بودن این انتخاب ها می داند و می گوید: « انتخاب رشته های علوم تجربی و ریاضی زمانبر تر هستند و برای همین هزینه بیشتری بابت مشاوره آنها دریافت می شود».

تواناییان معتقد است رشته هایی مثل هنر که تنوع رشته در آنها کمتر است، زمان کمتری از مشاور می گیرند و برای همین هزینه مشاوره آن هم کمتر است. او در ادامه درباره نحوه انتخاب رشته هم توضیحاتی می دهد: « به عنوان مثال در رشته ریاضی کل انتخاب ها را به سه قسمت تقسیم می کنیم.

40 رشته در اولویت اول قرار می گیرند که به اصطلاح رشته های «دست بالا» هستند و احتمال قبولی در آنها 50 درصد است. 40 اولویت بعدی آن رشته هایی هستند که احتمال قبولی در آنها بسیار بالاست و 20 اولویت بعدی را رشته هایی تشکیل می دهندکه احتمال قبولی در آنها صد در صد است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.