"> رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مجموعه "رالی ایرانی" با حضور 6 بازیگر زن و مرد و یک خواننده پاپ، در مرحله نهایی تدوین قرار دارد و به زودی برای دریافت مجوز به ارشاد ارائه می شود.

سعید ابوطالب تهیه کننده "رالی ایرانی" در این باره گفت: مجموعه "رالی ایرانی" در مراحل پایانی تدوین قرار دارد و در حال صداگذاری است و بزودی برای دریافت مجوز پخش به وزارت ارشاد فرستاده می شود تا برنامه ریزی توزیع در شبکه خانگی را شروع کنیم.

رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی

وی عنوان کرد: با مشاورهای فرهنگی که در مجموعه "رالی ایرانی" ما را یاری دادند درصدد آن بودیم با توجه به شرایط سخت مسابقه از ارزش های اسلامی مان عدول نکرده و حتی در بسیاری از مواقع بازیگران خودشان اظهار می کردند که تا بحال آنقدر سخت گیری را ندیده اند.

رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی

وی ادامه داد: بدون شک تولید فیلم- مسابقه برای نخستین بار درشرایط فعلی سینما یک ریسک به حساب می آمد اما آنقدر طرح این فیلم - مسابقه جذابیت داشت که ریسک سرمایه گذاری سنگین آن را به جان خریدیم.

رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی

رقابت 6 بازیگر آقا و خانم با یک خواننده در رالی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.