جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وقوع یک تجاوز در هر 21 دقیقه دراین کشور! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: تجاوز و مرگ دختر 23 ساله هندی در دهلی درست همانند موارد قبلی تاکنون خشم و انزجار بسیاری از مردم دنیا را به دنبال داشته است، اما اکنون آن فجایع اخلاقی از خاطر همه محو شده است.

روزگاری خبرهایی از این قبیل تیتر اصلی روزنامه های هند بود. مورد تجاوز قرار گرفتن دختر 10 ماهه توسط همسایه خود، تجاوز به عنف یک دختر 18 ماهه در کلکته، زنای به عنف و قتل یک دختر 14 ساله در ایستگاه پلیسی در اوتار پرادش، فراهم کردن مقدمات تجاوز دسته جمعی از سوی یک مرد به همسرش در هورا، تجاوز به پیرزن 65 ساله در خاراکپور.

در کشوری که آمار یک تجاوز در هر 21 دقیقه در آن گزارش شده است، رخدادهای فجیعی از این قبیل پس از مدتی از خاطر همه پاک می شود.

یکی از دردناک ترین و تلخ ترین پرونده ها به "ارونا شانباگ" مربوط می شود. در نوامبر سال 1973 شانباگ پرستار 25 ساله هندی توسط یکی از کارکنان بیمارستان محل کارش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت، پس از آن فرد متجاوز با زنجیری او را خفه و رها کرد تا جان بدهد.

او از مرگ نجات پیدا کرد. اما 31 سال است که او ضربه مغزی شده است و توانایی تکلم و شناخت هیچ کس را ندارد و به طور کلی زندگی نباتی خود را سپری می کند.

فرد متجاوز به جرم دزدی و اقدام به قتل او، تنها به هفت سال زندان محکوم شد. در حالی آرونا روی تخت بیمارستان است، او به زندگی خود ادامه می دهد. گفته می شود که وی نام خود را عوض کرده و در حال حاضر در بیمارستان دیگری مشغول به کار است .

در سال 2003 نیز در یکی از محله های جنوب دهلی، دو مرد، یک دیپلمات سوئیسی را به زور به داخل اتومبیلش برده و مورد تجاوز قرار دادند.

در سال 2004 هم مانوراما، زن 32 ساله توسط گروهی از افراد ربوده شده؛ مورد تجاوز قرار گرفت و جسد قطعه قطعه شده وی در کنار جاده ای دور انداخته شد.

سال گذشته سونام 14 ساله هم در ایستگاه پلیسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و به قتل رسید.

در اعتراض های گوجارات در سال 2002، تعدادی از زنان مورد تجاوز قرار گرفتند. گروهی نیز برای آزار دادن مردم جامعه از تجاوز به عنوان یک سلاح استفاده می کردند.

همه این متجاوزان به مجازات های ناچیزی محکوم شدند. تنها به این دلیل که توانستند قاضی دادگاه را با بهانه هایی مانند اینکه مست بودند به دور از خانواده زندگی می کردند یا اینکه سرپرستی خانواده ای را بر عهده داشتند، متقاعد کنند.

قانون فعلی در مورد زنای به عنف در هند بسیار ناکارآمد است، روند رسیدگی به این گونه پرونده ها در دادگاه ها بسیار کند پیش می رود و میزان مجازات ها بسیار کم است.

طبق آمارها در هر 21 دقیقه در هند یک مورد تجاوز انجام می شود. به طور قطع این آمار بسیار دقیق نیست چرا که برخی از موارد تجاوز به دلیل ننگین بودن این مسئله به طور علنی مطرح نمی شود.

در حال حاضر اقداماتی برای اصلاح قوانین صورت پذیرفته است، اما تغییر قوانین تنها کافی نیست. این جامعه است که باید تغییر کند. هنوز در هند رویکردهای نامناسب و ناعادلانه ای نسبت به زنان وجود دارد. زنان را یک شهروند درجه 2 و پایین تر از مردان تلقی می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.