شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نامه فیفا: 6 امتیاز از استقلال کسر می‌شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: درحالي که باشگاه استقلال چندي قبل اعلام کرد طلب رينالدو بازيکن اهل پرو را پرداخت کرده است اين پول به اين بازيکن نرسيده و وي با شکايت دوباره از استقلال به کميته انضباطي فيفا اين باشگاه را در معرض کسر امتياز قرار داده است.

اين بازيکن که در زمان مديريت امير واعظ آشتياني با استقلال قرارداد داشته است مبلغ 180 هزار دلار از استقلال طلب داشت که علي فتح الله زاده ابتدا 80 هزار دلار به وي مي دهد و در بخش دوم 100 هزار دلار ديگر به حساب وي مي ريزد اما ظاهرا به دليل اشتباه صرافي که مسئوليت انتقال اين پول را بر عهده داشته پول به رينالدو نمي رسد.

10 روز قبل فيفا در نامه اي محرمانه به فدراسيون فوتبال مراتب اعتراض دوباره رينالدو از باشگاه استقلال و احتمال کسر 6 امتياز از اين تيم را به اطلاع مي رساند.

باشگاه استقلال در تلاش و رايزني است تا اين مشکل را تا قبل از اجرايي شدن حکم فيفا برطرف کند.

اکنون استقلال با 41 امتياز در صدر جدول قرار دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.