دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات انتخاب رشته کنکور اعلام شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به آغاز مهلت انتخاب رشته مجازين كنكور از روز سه شنبه 17 مرداد ماه، گفت: مجازين كنكور تا دوشنبه 23 مرداد براي انتخاب رشته مهلت دارند.

سيد جلال طباطبايي با بيان اينكه داوطلبان قبل از مراجعه به سايت سازمان سنجش بايد فرم پيش نويس انتخاب رشته را تكميل و عناوين رشته و دانشگاه هايي را كه انتخاب كرده اند را به صورت دقيق نوشته و از صحت آنها اطمينان يابند، اظهار كرد: با توجه به زمان محدود انتخاب رشته براي هر داوطلب، تهيه پيش نويس به انتخاب رشته دقيق و با سرعت بالا كمك مي كند.

وي با تاكيد بر اينكه داوطلبان بايد در انتخاب رشته بر اساس وضعيت مجاز به انتخاب رشته بودن كارنامه اوليه خود اقدام كنند، تصريح كرد: بنابراين از انتخاب رشته گروه هاي آزمايشي و دوره هايي كه اجازه انتخاب رشته داده نشده است، خودداري كنند، چراكه انتخاب رشته از گروه هاي آزمايشي و دوره هايي كه بر اساس كارنامه اوليه اجازه انتخاب رشته داده نشده است، باطل است.

طباطبايي در خصوص نحوه انتخاب رشته نيز، گفت: انتخاب رشته داوطلبان فقط از طريق اينترنت امكان پذير است، بنابراين داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بايد با مراجعه به سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org نسبت به وارد كردن كد رشته هاي انتخابي بر اساس تقدم علاقه اقدام و سپس يك نسخه از كد رشته هاي انتخابي خود را پرينت و بعد از كنترل مجدد كد رشته هاي انتخابي،  پرينت نهايي را نزد خود نگهداري كنند.

وي با تاكيد بر اينكه در انتخاب رشته آزمون سراسري سال91، محدوديتي براي انتخاب رشته هاي نيمه متمركز از نظر تعداد وجود ندارد، اظهار كرد: داوطلبان مي توانند در صورت تمايل به تعداد دلخواه، كد رشته نيمه متمركز كه واجد شرايط و ضوابط آن باشند را انتخاب كنند.

وي افزود: با توجه به ضوابط و كسب حد نصاب نمره علمي لازم، هر داوطلب در هر گروه يا دوره، حداكثر در دو كد رشته نيمه متمركز با توجه به اولويت هاي انتخابي براي انجام آزمون عملي، مصاحبه و يا معاينه معرفي خواهد شد.

به گفته معاون سازمان سنجش به همه داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته شده اند اعم از اينكه در يك يا چند گروه آزمايشي شركت كرده باشند و در يك دوره يا همه دوره ها مجاز به انتخاب رشته شده باشند، فقط يك فرم انتخاب رشته اينترنتي كه حداكثر 100 كد رشته در آن قابل درج است، ارائه مي شود و داوطلبان تنها يك بار اجازه انتخاب رشته دارند.

وي با تاكيد بر اينكه در گزينش نهايي داوطلبان، نمره كل اكتسابي آنان در زيرگروه مربوط به رشته يا رشته هاي انتخابي ملاك است، خاطرنشان كرد: رتبه كل مندرج در كارنامه اوليه به هيچ وجه در گزينش موثر نيست، بنابراين داوطلبان بايد در زمان انتخاب رشته، فقط به رتبه هاي خود در زيرگروه ها توجه كنند.

طباطبايي درباره عوامل تاثيرگذار بر انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان، گفت: اين عوامل، شامل عوامل بيروني و دروني مي شود كه مهمترين عوامل بيروني تاثيرگذار عبارتند از خانواده، محيط آموزشي، افراد تاثيرگذار در زندگي فرد، گروه هاي همسالان و رسانه ها و عوامل دروني تاثيرگذار نيز عبارتند از علاقه، ارزش ها، اعتقادات، توانايي ها و مهارت ها، ويژگي هاي شخصيتي، اهداف و تجربيات است.

وي در توصيه به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، اظهار كرد: داوطلبان بايد براي انتخاب رشته صحيح و آگاهانه تنها از نظرات افرادي استفاده كنند كه داراي اطلاعات كافي باشد . همچنين مي توانند از منابعي كه جهت بالا بردن آگاهي در اين زمينه توسط سازمان منتشر شده است، بهره برداري كنند.

وي افزود: همچنين داوطلبان بايد محدوديت ها و شرايط خاص خود را در نظر داشته باشند و پس از انجام مشورت هاي لازم، جمع بندي و بر اساس نتايج حاصله تصميم گيري كنند، همچنين در كنترل كد رشته هاي انتخابي مورد علاقه خود، بايد به اولويت انتخابي، مقطع تحصيلي رشته ها، دانشگاه محل رشته ها، شهرهاي محل دانشگاه ها و دوره هاي تحصيلي رشته ها، دقت كافي داشته باشند.

معاون سازمان سنجش با بيان اينكه پس از دريافت كامل اطلاعات، سيستم يك رسيد 15 حرفي كد رهگيري به عنوان رسيد دريافت انتخاب رشته به داوطلب مي دهد، تصريح كرد: اين رسيد پس از انجام كامل مراحل و ارسال اطلاعات، در يك صفحه مجزا ارائه مي شود و تا زماني كه اين رسيد به داوطلب ارائه نشده انتخاب رشته پايان نيافته است.

طباطبايي با تاكيد بر اينكه فقط يك بار اجازه انتخاب رشته به هر داوطلب داده مي شود، خاطرنشان كرد: در صورت انتخاب رشته و دريافت رسيد 15 حرفي به هيچ عنوان اجازه تصحيح و يا انتخاب رشته مجدد را ندارند.

معاون سازمان سنجش در خاتمه با اشاره به تسهيلات سازمان سنجش براي انتخاب رشته كنكوري ها،  گفت:  علاوه بر فعال شدن سامانه انتخاب رشته مجازي كنكور بر روي سايت سازمان سنجش، كتاب "انتخاب رشته، انتخاب آينده" براي افزايش آگاهي مجازين كنكور نيز منتشر شده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.