يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایجاد اتاق فکر ساماندهی پایگاه های اینترنتی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مسئول واحد رصد فضای مجازی وزارت ارشاد گفت: وزارت ارشاد موظف است زمینه فعالیت قانونی رسانه های برخط شامل پایگاههای اینترنتی و رسانه های پیام ده را فراهم کند و براساس قانون جرایم رایانه ای به صورت مستقل مسئولیتی در قبال فیلتر پایگاههای اینترنتی ندارد.

محمد صادق افراسیابی درباره الزامات تشکیل واحد رصد فضای مجازی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: احساس می کنیم امروز مطالبه اصلی مردم از وزارت ارشاد ساماندهی صحیح پایگاههای اینترنتی به شکلی متفاوت از گذشته است.

وی با اعلام تشکیل اتاق فکر ساماندهی پایگاههای اینترنتی در مرکز رسانه های دیجیتال گفت: یکی از دغدغه های اصلی ریاست مرکز از ابتدا رفع معضلات نحوه ساماندهی پایگاههای اینترنتی بود و براین اساس امید می رود به زودی با تغییر شیوه ساماندهی پایگاههای اینترنتی بتوانیم بگونه ای عمل کنیم که دیگر خانواده ها نگران دسترسی عزیزانشان به سایتهای غیرمجازی که به دروغ خود را دارای مجوز می خوانند نباشند.

افراسیابی تصریح کرد: قطعا طرح ساماندهی پایگاههای اینترنتی که در وزارت ارشاد دولت نهم آغاز شد مانند هر طرح دیگری دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود است که در این دولت باید براساس نیازهای جدید جامعه اصلاح شود.

معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطالعه و پژوهش دقیق را لازمه هر فعالیت ماندگار دانست و تاکید کرد: هم اکنون به دستور ریاست مرکز نقاط قوت و ضعف طرح ساماندهی پایگاههای اینترنتی بررسی شده و طرح های مختلفی برای اصلاح شیوه ساماندهی پیشنهاد شده که در حال بررسی هستیم.

وی همچنین از استقبال مردمی نسبت به اخذ گواهی ثبت و مجوز فعالیت رسانه های برخط – آنلاین- خبر داد و اظهار امیدواری کرد که به زودی با ادامه روند فعلی بتوان شاهد تشکیل انجمنها و مجامع صنفی مرتبط با رسانه های برخط در سطح کشور باشیم.

افراسیابی رصد سایتهای متقاضی ثبت در سایت ساماندهی را از دیگر فعالیتهای گروه رسانه های برخط عنوان و خاطرنشان کرد: در گذشته سایت ساماندهی تنها یک بانک اطلاعاتی بود اما هم اکنون با انجام تغییراتی باید به مرجعی برای تایید سایتهای مجاز تبدیل شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.