پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مردمی با بزرگترین قلب‌های جهان +تصاویر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 این پایتخت که در غرب این کشور واقع شده بلند ترین پایتخت دنیاست که کم ترین و بیشترین ارتفاع آن در نقاط مختلف 3200 و 3800 متر بالاتر از سطح دریا است.

اگر به عنوان یک غریبه که تا به حال در ارتفاعات بالا زندگی نکرده وارد این شهر شوید، فشار پایین هوا و کمبود اکسیژن در روزهای اول برایتان دردسر ساز خواهد شد.

در پیاده رویهای عادی روزانه و حتی کارهای عادی ممکن است اندکی احساس تنگی نفس کنید یا سر درد خفیفی در طول روز همراهتان باشد همچنین شاید هنگام خواب در شب بر اثر احساس تنگی نفس بیدار شوید.

مردمی با بزرگترین قلب‌های جهان +تصاویر

البته با مدتی زندگی در این ارتفاع و پیاده روی در طول روز این مسئله برای شما عادی خواهد شد. ساکنان آمریکای لاتین نوشیدن چای کوکا یا جویدن برگ آن را بسیار موثر می دانند و معتقدند که علاوه بر کمک به تنفس راحت تر، خواص درمانی زیادی هم دارد.

مردمی با بزرگترین قلب‌های جهان +تصاویر

اما مردم "لاپاز" پایتخت بولیوی با وجود کمبود اکسیژن چطور در این شرایط زندگی می کنند؟ تحقیقات نشان داده بر اثر سالها و نسلها بدن این مردم برای زندگی در شرایط خاص این منطقه تطبیق پیدا کرده و ساکنین سرزمین های مرتفع دارای قلبهای بزرگتری نسبت به سایر مردم دنیا که در مناطق کم ارتفاع تر زندگی می کنند، هستند.

مردمی با بزرگترین قلب‌های جهان +تصاویر

در بولیوی مناطق دیگری هم وجود دارد که جزو مرتفع ترین مناطق دنیا هستند و چنان چه بدون تجهیزات و اکسیژن لازم قصد عبور از آنجا را داشته باشید قطعا مشکلات بزرگی برای شما پیش خواهد آمد به عنوان مثال یکی از اتفاقات نا خوشایند در این ارتفاعات تورم مغز است که ممکن است حتی باعث مرگ شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.