"> ابتکار جالب خودروی "ام‌ جی" +عکس
جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ابتکار جالب خودروی "ام‌ جی" +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: در سایت فروش "ای بِی" خودرویی برای فروش گذاشته شده که با آن چیزی که تا به حال از خودرو دیده ایم متفاوت است اگر می خواهید همزمان سوار دو ماشین باشید عجله کنید.

این اثر هنری تلفیقی ای از دو مدل ماشین جدید و قدیمی شرکت "ام جی" است که بدنه آن به ظرافت با چوب کار شده و چشمان هر بیننده ای را به سمت خود می کشد.

ابتکار جالب خودروی "ام‌ جی" +عکس

البته در سایت ای بی هیچ چیزی در باره این اثر هنری پیدا نخواهید کرد، نه اطلاعاتی در باره قدرت خودرو، نه نام هنرمندی که سازنده آن است و نه هیچ چیز دیگر.

ابتکار جالب خودروی "ام‌ جی" +عکس

و تنها چیزی که آنجا موجود است یک قیمت 100 هزار دلاری برای آن است قیمتی که شاید شما را به این فکر بیندازد که شاید خود دست به کار ساختش شوید!

ابتکار جالب خودروی "ام‌ جی" +عکس

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.