يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سوریان تا نیمه نهایی کار دشواری ندارد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان پس از وزن کشی و مشخص شدن حریفان دور مقدماتی حمید سوریان در بازی های المپیک 2012 لندن گفت: سوریان با قرعه خوب و مناسبی روبه رو شد و می تواند تا مرحله نیمه نهایی بدون مشکل پیش برود.

ناصر نوربخش ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خوشبختانه حمید سوریان پس از مراسم وزن کشی شب گذشته مدعیان 55 کیلوگرم با قرعه خوبی روبه رو شد.

او پس از استراحت در دور اول باید به مصاف "آرسن ارالی یف" از قرقیزستان برود که سابقه شکست این حریف را نیز دارد.

وی تصریح کرد: سوریان در طول سال ها حضور موفقش در وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی، تمامی مدعیان جهانی را مغلوب خود کرده و این بار هم می تواند به راحتی از سد آنان بگذرد.

البته بازی های المپیک را نمی توان با هیچ میدان دیگری قیاس کرد، چراکه احتمال وقوع هر اتفاقی در این پیکارها وجود دارد اما سوریان با شرایطی به لندن اعزام شد که تمامی اعضای کادر فنی را به کسب موفقیت امیدوار کرد.

نوربخش حریف مجار سوریان در دور مقدماتی را بسیار توانمند و باتجربه خواند و گفت: این فرنگی کار با قد و قواره کشیده خود در فنون سرپا اجازه هیچ کاری را به حریفان خود نمی دهد و همین موضوع ممکن است، کار را برای سوریان کمی سخت کند. هر چند ملی پوش عنواندار کشورمان نیز با تکیه بر تجربه و نبوغ خود می تواند از سد هر حریفی عبور کند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان ادامه داد: از هم اکنون می توان مدال را بر سینه سوریان دید اما نمی توان نتایج کشتی را با قاطعیت پیش بینی کرد و باید همه چیز را به عملکرد کشتی گیران مرتبط دانست، چراکه تجربه نشان داده برخی اوقات قهرمانان بزرگ با نتایج دور از انتظار ظاهر شده اند و در مقابل، برخی کشتی گیران ناشناس و گمنام نیز موفق به فتح سکوی المپیک شده اند.

وی در خاتمه گفت: هاسگاوا ژاپنی به عنوان اصلی ترین حریف سوریان در نیمه نهایی به او خواهد رسید، مگر اینکه اتفاق خاصی بیافتد و این حریف توانمند و تکنیکی ژاپنی در میانه راه از صعود بازماند.

رقابت های اوزان 55 و 74 کیلوگرم کشتی فرنگی بازیهای المپیک 2012 لندن از ساعت 16:30 امروز به وقت تهران آغاز می شود که حمید سوریان باید به عنوان نخستین ملی پوش کشورمان به مصاف رقبای خود برود. ضمنا تیم ایران در وزن 74 کیلوگرم نماینده ای ندارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.