يكشنبه ۳۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

برترین ها: اینکه هدف جراحی های زیبایی، زیباتر شدن فرد است کاملا بدیهی است اما گاهی در دنیای واقعی،  این امر بدیهی نقض می شود و نتیجه ای جز نازیبایی به بار نمی آید، یعنی فرد بعد از جراحی زیبایی نه تنها زیبایی طبیعی خود را از دست می دهد بلکه می توان گفت زشت هم می شود و این اتفاق در همه جای دنیا می افتد،  چه بین افراد عادی و چه بین هنرپیشه ها و افراد مشهور. شاید شما بسیاری از جراحی های زیبایی که چهره صاحبان شان را بسیار نازیبا کرده اند را هیچگاه نبینید ولی ما می خواهیم در اینجا 5 نفر از افراد مشهوری که بعد از جراحی زیبایی،  زشت تر شدند را به شما معرفی کنیم تا بدانید زیبایی را نمی توان با پول زیاد خرید.

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

یک ظاهر پلاستیکی خرید

1. میکی روک

میکی روک هنرپیشه می خواست با لیفت پوست صورتش جوان تر به نظر برسد ولی این عمل او به شکست انجامید چون نه تنها جوان تر به نظر نمی رسد بلکه ظاهری غیرطبیعی و حتی پلاستیکی(!) پیدا کرده است و به دلیل این مصنوعی شدن تمام جذبه خود را از دست داده است، البته او یک خوش شانسی بزرگ آورد و توانست برای جایزه اسکار نامزد شود وگرنه بیشتر افراد گمان می کردند که درگی کر او تمام است.

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

معروف تر از همه در جراحی پلاستیک

2. مایکل جکسون

مایکل جکسون یکی از هنرمندان مطرح موسیقی بود که چهره اش را با جراحی های پلاستیک متعدد تغییر داد. او پس از تغییر رنگ پوستش  از سیاه به سفید که نتیجه چند جراحی پلاستیک سنگین بود، سراغ بینی اش رفت که آن هم ماجراهای خودش را دارد، از جمله اینکه می گویند در اثر جراحی های چندباره بینی او دیگر غضروف نداشت و مثل یک پروتز بود که امکان جدایی از صورت را داشت.

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

همه او را با راکی می شناختند اما...

3. سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه با راکی شناخته می شود اما الان با جراحی پلاستیک که انجام داده است کمی چهره اش تغییر کرده و خیلی ها اعتقاد دارند که کمی زنانه شده است او پوست صورتش را کشیده  تا چروک ها کمتر خود را نشان دهند. کافی است چهره او را در سال 1989 با 2011 مقایسه کنید.

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

چهره ای نامتناسب و زشت

4. دوناتلاورساچی

رئیس کمپانی ورساچه قبل از عمل خانم زشتی نبود و یک چهره کاملا معمولی داشت ولی بعد از عمل های زیبایی متعدد تبدیل به یک خانم زشت شده است. بینی پهن و بزرگ و لب های ناقرینه او را به یک چهره نامتناسب تبدیل کرده است تا خانمی با چهره ظریف و زیبا.

5 چهره‌ای که بعد از جراحی زیبایی زشت‌تر شدند

معصومیت از دست رفته

5. مگ رایان

مگ  رایان دیگر آن ظرافت کودکانه در چهره اش دیده  نمی شود؛ لب های این هنرپیشه و به خصوص لب بالایش کمی باریک بود.

البته شاید به همین دلیل است که او صورتش را به تیغ جراحی سپرد و از روش های برجسته سازی لب استفاده کرد که زیبایی او را به هم ریخت.در عین حال جراحی بینی او هم چندان زیبا از آب درنیامده است و او را از زنی با چهره طبیعی به زنی با چهره غیرطبیعی و پف کرده تبدیل کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.