جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مدارس 5 روز هفته صبح تا شب دایرند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه روزهای پنجشنبه مدارس برای ارائه به مجلس تدوین شده است، گفت: با برنامه های تهیه شده، مدارس ۵ روز هفته صبح تا شب دایر خواهند بود.

حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «مقرر شده بود این وزارتخانه برنامه روزهای پنجشنبه مدارس را به مجلس ارائه دهد، این برنامه در چه مرحله ای است؟»، اظهار داشت: این برنامه آماده شده است و آخرین جلسه آن را نیز برگزار کردیم؛ به طور کلی «فوق برنامه در مدارس» تهیه شده است.

وی با بیان اینکه زمان آموزشی را ساماندهی کرده ایم، افزود: کتاب ساماندهی زمان آموزش به زودی منتشر می شود که در آن زمان آموزشی به سه بخش تقسیم شده است.

* تقسیم زمان آموزشی به 3 بخش

حاجی بابایی به بخش های زمان آموزش اشاره کرد و ادامه داد: «صبح ها با مدیریت مدیر مدرسه و خانواده»، «بعدازظهرها با محوریت خانواده و مدرسه» و «روزهای پنجشنبه و جمعه با محوریت خانواده» برنامه های آموزشی و تربیتی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تمام توان آموزش و پرورش این است که دانش آموزان از شنبه تا چهارشنبه مشغول باشند، گفت: روزهای پنجشنبه نیز فوق برنامه داریم و بستگی دارد که هر کسی از این برنامه ها برای روزهای پنج شنبه چقدر استفاده کند؛ این برنامه ها اجباری نیست بلکه انتخابی است.

وزیر آموزش و پرورش به فارس افزود: انتقال برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به داخل مدارس، راه اندازی 10 هزار مدرسه قرآنی و دایر شدن کانون های زبان در مدارس و صدها برنامه دیگر، از اقداماتی است که حجم کارهای مدرسه را دو برابر گذشته خواهد کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.