شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وضعیت نامشخص مصدومیت کیا و کریمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: وضعیت مصدومیت کاپیتان اول و دوم پرسپولیس هنوز مشخص نیست.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت آسیب دیدگی مهدی مهدوی کیا اظهار کرد: ما تلاش خودمان را برای بهبود مصدومیت این بازیکن انجام می دهیم. فرقی نمی کند که بازیکن را برای داربی آماده کنیم یا یک بازی دیگر. ما سعی مان این است که بازیکن را با آمادگی صددرصد به تیم تحویل دهیم، مثل محمد قاضی که درباره مصدومیتش ریسک نکردیم و صبر کردیم که به طور کامل بهبود یابد.

وی ادامه داد: هنوز معلوم نیست که مهدوی کیا به داربی می رسد یا خیر، خود او خیلی دوست دارد که به این بازی برسد، ما هم طبق اصولی که داریم پیش می رویم و باید ببینیم در چند روز آینده وضعیت پایش چگونه می شود، لیگامان مچ پای مهدوی کیا آسیب دیده و باید تا مشخص شدن وضعیتش صبر کنیم.

چشمه سری درباره مصدومیت علی کریمی هم گفت: علی کریمی هم با مصدومیت از ناحیه لیگامان داخلی زانوی پایش مواجه شده است و نیازی به عکسبرداری ندارد اما درباره او هم باید صبر کنیم و از الان نمی توانیم اظهارنظر کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.