جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ساخت ماشینی که الماس را ذوب می کند! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: فشار ماشين Z طراحي شده در «لابراتوارهاي ملي سانديا» در نيومكزيكو قادر است الماس را ذوب كرده، پالس الكترومغناطيسي توليد كند،انسان را  از پاي درآورد.

اين ماشين كه با هدف انجام تحقيقات همجوشي هسته يي طراحي شده، همچنين داراي جريان كافي براي روشن كردن 100 ميليون حباب لامپ است.

به گفته سازندگان اين ماشين، رفتار مواد را در دماها و فشارهاي فوق بالا كنكاش و به عنوان منبع پرتوهاي ايكس فشرده عمل مي كند.

ساخت ماشینی که الماس را ذوب می کند!

اين توانايي ها از پالس هاي عظيم جريان برق آن ناشي مي شود. بخش دروني اين ماشين 33 متر عرض دارد.

نخست جريان در صدها سيم تنگستن ريز جاري مي شود و آن ها را جهت تشكيل ابري از ذرات باردار يا پلاسما تبخير مي كند. پلاسما ميدان مغناطيسي توليد مي كند كه ذرات را مجبور به مرتب شدن و صف بستن در مركز ماشين مي كند و در آن جا نوع آرايش ذرات منجر به تصادم آن ها و توليد اشعات ايكس به طوراستثنايي قوي مي شود.

ميدان مغناطيسي نامرئي اين ماشين مي تواند براي سرعت بخشيدن به عملكرد صفحات فلزي و مواد خردشونده مهار شود. همچنين ماركوس نودسون محقق سانديا توانست بيش از پنج ميليون برابر فشار جوي را براي فشردن الماس و تبديل اين سنگ قيمتي به پودر اعمال كند.

اين ماشين بسيار خطرناك است زيرا پالس الكترومغناطيسي عظيم آن قادر است هر فردي را كه در تلاش براي مشاهده اين شتاب دهنده است، از بين ببرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.