شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: معتمد آریا یادگارهای سینمایی‌ اش را به موزه برد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: فاطمه معتمد آریا هنرمند سینما و تئاتر ایران، جوایز و یادگارهایش را به موزه سینما برد.

چندین تندیس از جشنواره های داخلی و خارجی ، دیپلم افتخار و تقدیرنامه از سازمان ها ،ارگان ها و موسسه های خیریه از جمله این یادگارها است.

این هنرمند بازی در فیلم های چون «اینجا بدون من»، «گیلانه»، «روسری آبی»، «یکبار برای همیشه» و... را در کارنامه ی کاریش دارد.

معتمد آریا یادگارهای سینمایی‌ اش را به موزه برد

همکاری با گروه تئاتر دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا و با صدا و سیما در زمینه کارهای کودکان و تئاتر زنده و عروسکی از سوابق هنری اوست. شروع فعالیت وی در تلویزیون با عروسک گردانی مجموعه «مدرسه موش ها» در سال ۱۳۶۰ آغاز شد.

او از سال ۶۴ بازیگری در سینما را با فیلم «جدال» آغاز کرد.

از نقش آفرینی های معتمد آریا باید به بازی هایش در کنار ایرج طهماسب و حمید جبلی اشاره کرد. این سه نفر با همکاری در چندین فیلم از جمله کلاه قرمزی و پسرخاله، کلاه قرمزی و سروناز، دختر شیرینی فروش و یکی بود و یکی نبود و زیر درخت هلو نقش های به یادماندنی را به یادگار گذاشتند.

موزه سینما واقع در ساختمان قدیمی و 200 ساله باغ فردوس دارای یازده سالن است که یادگارها و جوایز سینمای ایران و دست اندرکاران هنر هفتم را در خود جای داده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.