شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ۶ عادت آدم‌ های به‌ یاد ماندنی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بانکی: چطور در ذهن همکاران و مشتریانمان بمانیم

برای موفق شدن، چه کارفرما باشید و چه کارمند، باید بتوانید در یادها بمانید.

بااینکه لازم نیست جالب ترین آدم روی زمین باشید، اما شناخته شده بودن یک از اصلی ترین اهداف بازاریابی، تبلیغات و برندگذاری شخصی است.

از دل برود هر آنکه از دیده برفت، و هر که از دل برود از بازار کار هم خواهد رفت.

اما اگر تنها هدف شما این است که برای مقاصد کاری شناخته شوید، جا می مانید. آنهایی که برای اهداف درست، به یادماندنی هستند معمولاً زندگی غنی تر، بهتر و راضی کننده تری دارند.

پس کارت ویزیت های پرزرق وبرق و گزاره های ارزش فردی و انتخاب لباس های ویژه را فراموش کنید.

اینجا به شما یاد می دهیم چطور به یادماندنی شوید و لذت بیشتری ببرید.

۶ عادت آدم‌ های به‌ یاد ماندنی

هرکسی می تواند درمورد فیلم و تلویزیون و یا حتی کتاب نظر دهد. به همین دلیل است که نظر افراد اغلب سریع فراموش می شود. چیزی که شما می گویید جالب نیست، آنچه انجام می دهید جالب است.

زندگی تان را به جای تماشا کردن با فعالیت کردن بگذرانید. مطمئن باشید اتفاقات جالبی برایتان می افتد. اتفاقات جالب بسیار خاطره انگیزتر و به یادماندنی تر هستند.

۲. کاری غیرعادی انجام دهید.

یک دایره بکشید و همه وسایلتان را داخل آن بگذارید. دایره شما مثل دایره بقیه خواهد بود: همه کار می کنند، همه خانواده دارند، همه خانه، ماشین و لباس دارند…

همه ما دوست داریم فکر کنیم که خاص هستیم اما متاسفانه همه ما یکجور هستیم و یکجور بودن اصلاً به یادماندنی نیست.

به همین خاطر سعی کنید هرازگاهی کاری غیرعادی انجام دهید. به کوهستانی که هیچکس برای کوه نوردی نمی رود بروید (حتماً آب با خودتان ببرید). با دخترتان مسابقه بدهید تا ببینید کدامتان می توانید بیشتر شنا کنید. یا یک روز کارتان را در یک کافی شاپ انجام دهید تا آدم های مختلفی را ببینید و چیزهای زیادی درمورد مردم و خودتان یاد بگیرید.

هرکاری که می کنید، هرچه غیرمنطقی تر و بی بازده تر باشد بهتر است. هدفتان این نیست که کاری ارزشمند انجام دهید؛ هدف این است که تجربه کسب کنید.

تجربیات، مخصوصاً تجربیات غیرعادی، زندگیتان را غنی تر و جالب تر می کنند.

۳. یک ماموریت بی ارزش راه بیندازید.

شما فوق العاده متمرکز و بی اندازه کارآمد هستید.

همچنین شدیداً حوصله سربر.

وقتی جوان بودید و ایده های احمقانه را باوجود نتایج غیرمنطقی شان دنبال می کردید، به یاد دارید؟ مثل سر کشیدن یک بطری نوشابه بدون وقفه.

این کارها باوجود بی معنا و غیرمفید بودنشان بسیار مفرح بودند. درواقع هرچه بی معناتر و بی هدف تر بودند، لذت بیشتری به شما می دادند.

پس فقط یکبار هم که شده کاری کنید که آدم بزرگ ها دیگر انجام نمی دهند. برای دیدن یک گروه موسیقی هشت ساعت رانندگی کنید یا هر کار دیگری که هیچکس حاضر به انجامش نیست.

مطمئن باشید این کارتان همیشه به یاد خودتان و بقیه خواهد ماند.

۴. به یک جنبش ملحق شوید.

آدمها به کسانیکه به دیگران توجه می کنند، توجه خواهند کرد. وقتی برای چیزی یا هدفی می ایستید، از دیگران جدا خواهید بود.

۵. اجازه بدهید دیگران کارهایتان را بفهمند.

آدمهایی که خودستایی می کنند برای کاری که انجام داده اند به یاد نمی مانند؛ برای خودستا بودنشان در ذهن ها می مانند.

کار خوب انجام دهید و مطمئن باشید بقیه می فهمند. هرچه کمتر درمورد کارهای خوبتان حرف بزنید، بیشتر به یاد دیگران خواهد ماند.

۶. از خودتان فراتر روید.

بیشتر اوقات در کارتان با احتیاط گام برمی دارید. از هر احتمال شکست دوری کرده و درعین حال برای مطمئن شدن از اینکه دستاوردهایتان روز به روز بالاتر می رود، احتمال موفقیت را بالا می برید.

به ناچار این رویکرد به زندگی خصوصیتان هم کشیده می شود.

بنابراین می دوید اما وارد مسابقه نمی شود چون نمی خواهید که بازنده شوید. می خوانید اما وارد هیچ گروه موسیقی نمی شوید چون فکر می کنید مثل بهترین خواننده ها نخواهید بود.

دوست دارید تصویری که از شما به ذهن می ماند، ایده آل ترین تصویر باشد و فکر می کنید که شما یک انسان نیستید، یک رزومه کاری هستید.

دست از ایده آل به نظر رسیدن بردارید. نقص هایتان را بپذیرید. دچار اشتباه شوید. چیزهای مختلف را امتحان کنید و بگذارید که شکست بخورید.

و وقتی که شکست خوردید با خودتان با مهربانی و بخشندگی رفتار کنید.

وقتی اینکار را بکنید، مردم مطمئناً شما را به خاطر می سپارند چون کسانیکه میل به شکست داشته باشند و از آن نترسند بسیار کم هستند و کسانیکه تواضع و بخشایش نشان می دهند بسیار نادرند

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.