دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف پایه دوم راهنمایی در سال تحصیلی آینده ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از حذف موقت پایه دوم راهنمایی در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: آموزش مدرسان پایه اول راهنمایی بعد از ایام نوروز آغاز می شود.

ابراهیم سحرخیز، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال آینده پایه دوم راهنمایی نداریم، اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال پایه اول راهنمایی نداشتیم و دانش آموزان پایه دوم راهنمایی در سال آینده به پایه سوم می روند، در سال تحصیلی 93ـ92 پایه دوم راهنمایی نداریم.

وی با بیان اینکه برای دوره راهنمایی کمبود نیروی انسانی وجود ندارد، گفت: معلمان مقطع راهنمایی در تمام پایه های این مقطع درس می دهند و فقط مختص به یک پایه نیستند؛ به عنوان مثال معلمی درس علوم تدریس می کند و ممکن است چند ساعت در پایه دوم و چند ساعت در پایه سوم تدریس کند.

سحرخیز در خصوص وضعیت نیروی انسانی مقطع راهنمایی ادامه داد: به لحاظ نیروی انسانی خانم هیچ مشکلی نداریم و معتقدم تا 10 سال آینده مشکلی وجود ندارد؛ فقط نیروی مرد نیاز داریم که از طریق دانشگاه فرهنگیان پیش بینی کردیم و 4 سال آینده اولین فارغ التحصیلان این دانشگاه، به عنوان معلم، وارد سیستم آموزشی می شوند.

وی در خصوص دوره های آموزش معلمان اول راهنمایی بیان کرد: محتوای اولیه و پیش نویس کتاب های اول راهنمایی تا عید آماده می شود و ما بعد از ایام نوروز، برای مدرسانی که از سراسر کشور دعوت می شوند، کلاس های آموزشی را ارائه می کنیم تا آنها در هر استان، به معلمان آموزش های لازم را ارائه دهند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.