شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سخنرانی 7 نماینده بعد از نطق رئیس جمهور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: برخی نمایندگان مجلس از کمیسیون های مختلف قرار است بعد از نطق رئیس جمهور در خصوص مباحث مطرح شده از سوی وی سخنرانی کنند.

بعد از نطق رئیس جمهور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه قرار است غلامرضا مصباحی مقدم، محمد رضا باهنر، مسعود میرکاظمی، حمید رضا فولادگر، عبا س رجایی، مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به بیان دیدگاه های خود پیرامون اظهارات وی همچنین نقطه نظرات مجلس درباره مسائل جاری اجرایی کشور بپردازند.

هفته پیش اعلام شد از سوی دولت به صورت شفاهی به اطلاع مجلس رسیده است که محمود احمدی نژاد تصمیم دارد به مدت چهار ساعت در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حضور یابد و در خصوص موضوعات روز کشور به خصوص مباحث اقتصادی و اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها مطالبی را بیان کند، اما بعد از یک روز از سوی معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام شد احمدی نژاد بین ساعت 10 تا 12:30 به مدت یک ساعت و نیم در صحن علنی سخنرانی خواهد کرد.

هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز روز گذشته با ارسال نامه ای به دولت اعلام کرد هیدت رئیسه با حضور رئیس جمهور برای ارائه نطق خود تنها بین ساعت 8:30 تا 10 موافقت می کند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.