چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: توافق ایران و 1+5 درباره زمان مذاکرات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: شب گذشته خانم اشمید و آقای باقری در گفتگوی تلفنی در زمینه زمان مذاکرات به نتیجه رسیدند و قرار شد اشتون پاسخ کشورهای 1+5 در رابطه با محل مذاکرات را نیز ارایه دهد.

رامین مهمانپرست سخنگوی وزرات امور خارجه کشورمان در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سوالی در این باره که اعلام شده مذاکرات ایران و 1+5 اواخر ژانویه در استانبول خواهد بود، گفت: هفته گذشته ایران پیشنهادات خود را در رابطه با زمان و مکان مذاکرات آتی اعلام کرد.

وی ادامه داد: شب گذشته نیز خانم اشتون با آقای باقری تماس داشت و در این گفتگو در زمینه زمان مذاکرات به نتیجه رسیدند و قرار شد خانم اشتون پاسخ کشورهای 1+5 در رابطه با محل مذاکرات را نیز ارایه دهد تا بتوانیم مذاکرات را ادامه دهیم.

مهمان پرست تصریح کرد ما در مذاکرات مسکو نیز پیشنهادات خود را اعلام کردیم و آنها فرصت خواستند که پاسخ دهند. شش ماه از آن تاریخ می گذرد و تا کنون آمادگی شان را اعلام نکرده اند.

خبرنگار ما در این باره که آیا ایران استانبول را برای مذاکرات پیشنهاد کرده است، پرسید و مهمانپرست گفت: شب گذشته در تماس تلفنی تنها درباره زمان مذاکرات به نتیجه رسیدند و در مورد مکان قرار شده است که پاسخ دهند.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت دو مهندس ایرانی ربوده شده در سوریه گفت: در رابطه با دو مهندس ایرانی تلاش ها ادامه دارد و همه ظرفیت ها برای آزادی مهندسان به کار گرفته شده است که امیدواریم هرچه سریعتر به نتیجه برسد و هموطنان مان به کشور باز گردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال دیگری درباره سفر وزیر امور خارجه کشورمان به قاهره و این که مرسی از محمود احمدی نژاد برای سفر به مصر دعوت کرده است گفت: سفر آقای صالحی به دعوت همتای ایشان و به صورت رسمی انجام گرفت و در این سفر ضمن گفتگو درباره روابط دو جانبه در رابطه با تحولات منطقه نیز بحث شد و دعوت رئیس جمهور کشورمان از همتای خودشان به ایشان ابلاغ شد.

وی خاطرنشان کرد: متقابلاً مرسی نیز از احمدی نژاد برای شرکت در اجلاس سران همکاری اسلامی که در بهمن ماه در قاهره برگزار می شود دعوت کرد.و این فرصت خوبی برای تبادل نظر روسای جمهور خواهد بود.

مهمانپرست گفت: رایزنی کشورهای موثر منطقه مثل ایران و مصر در جهت روابط دو جانبه و بحران های منطقه ای می تواند موثر باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.