چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سازوکار جدید فروش بنزین به‌ ایرلاین‌ ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: یک مقام مسئول در وزارت نفت با تشریح جزئیات سازوکار فروش بنزین به شرکت های هواپیمایی، اعلام کرد: دولت مجوز مصادره اموال این شرکت ها را درصورت عدم پرداخت بدهی مطابق با برنامه زمان بندی صادر کرده است.

پس از توقف یک روزه سوخت رسانی به شرکت های هواپیمائی توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، با میانجی گری وزارت راه و نفت، یک مهلت 7 روزه برای پرداخت بدهی های بنزینی ایرلاین ها تعیین شد.

علیرضا ضیغمی هفته گذشته در تشریح توافق شبانه با شرکت های هواپیمائی بدهکار به مهر گفته بود: این با موافقت سازمان هواپیمایی کشوری مقرر شده تا 7 روز آینده حساب و کتاب نهایی بین ایرلاین ها و وزارت نفت انجام شود.

معاون وزیر نفت با تاکید بر اینکه هم اکنون به دلیل عدم وصول مطالبات از ایرلاین ها با مشکل تامین نقدینگی روبرو شده ایم، تاکید کرد: هواپیمائی ها با وجود فروش نقد بلیط به مسافران، حتی به صورت اعتباری هم اقدامی برای خرید بنزین نمی کنند.

آمارهای ارائه شده توسط مجموعه وزارت نفت نشان می دهد در حال حاضر حجم کل بدهی های شرکت های هواپیمایی ایرانی در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی حدود 700 میلیارد تومان است که از این میزان ایرلاین ها در مسیرهای پروازی داخلی حدود 490 میلیارد تومان و ایرلاین ها در مسیرهای پروازی خارجی بیش از 200 میلیارد تومان بدهی دارند.

در این بین شرکت های هواپیمایی هما، ماهان و آسمان به ترتیب 156، 117 و 113 میلیارد تومان بدهی از محل خرید بنزین به دولت دارند ضمن آنکه بدهی سایر ایرلاین ها همچون هواپیمائی نفت، فراز قشم، هسا، ساها و معراج هم در مجموع رقم قابل توجه ای نیست.

با این وجود پس از اولتیماتوم های دولت و وزارت نفت، شرکت های هواپیمائی در یک هفته گذشته حدود 5 میلیارد تومان از بدهی های بنزینی خود را به وزارت نفت پرداخت کرده اند و باید ساز و کاری برای پرداخت مطالبات معوق باقیمانده بین دو مجموعه تعریف و اجرایی شود.

یک مقام مسئول در وزارت نفت با بیان اینکه با انجام مذاکرات متعدد ساز و کار نهایی برای وصول مطالبات بنزینی از ایرلاین ها تعریف شده است، گفت: براساس مصوبه جدید ستاد هدفمندی یارانه ها، مقرر شده است که بدهی معوق ایرلاین ها با قیمت هر لیتر بنزین 200 تومان محاسبه شود.

وی با تاکید بر اینکه این مصوبه از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تا ابتدای آذر ماه سالجاری ملاک قیمت گذاری قرار می گیرد، تصریح کرد: بر اساس این مصوبه قیمت فروش سوخت به شرکت های هواپیمایی با نرخ 700 تومانی از ابتدای آذر ماه محاسبه خواهد شد.

این مقام مسئول همچنین از صدور مصوبه دیگری توسط دولت مبنی بر مصادره اموال و دارایی های شرکت های هواپیمایی خبر داد و افزود: در صورتی که بدهی بنزین ایرلاین ها مطابق با برنامه زمان بندی تعریف شده، پرداخت نشود دولت مجوز مصادره اموال این شرکت ها را صادر کرده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.