دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بانک مرکزی تسویه حساب بانک‌ها را آغاز کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به هر صورت در حالی كه مدیران عامل بانك ها زیر بار این اتهام نمی رفتند اما همچنان بانك مركزی مصر به كار خود بود و رییس كل بانك مركزی در جلسه اوایل تیر ماه امسال با مدیران عامل بانك ها وعده داد كه كار تسویه حساب ارزی با بانك ها را تا پایان تیرماه امسال انجام خواهد داد.

پس از گذشت حدود پنج ماه از زمان برداشت بانك مركزی از حساب بانك ها سرانجام تسویه حساب ارزی بانك مركزی با بانك ها آغاز و قرار است 700 میلیارد تومان پول بانك كارآفرین به این بانك بازگردانده شود.

روزهای پایانی سال گذشته بانك مركزی به دلیل شبهه در مصارف ارزی بانك ها بیش از 8.7 هزار میلیارد تومان از حساب آنها برداشت كرده بود كه پس از آن اعلام شد با بررسی این موضوع بانك مركزی با بانك ها تسویه حساب خواهد كرد.

محمود بهمنی، رییس كل بانك مركزی در مورد علت برداشت بانك مركزی از حساب بانك ها اظهار كرده بود: ما براساس مصوبه ای كه از هیات دولت داشتیم، باید 87 هزار و 625 میلیارد ریال حساب بانك ها به دلیل تخلفی كه در فروش ارز انجام شده بود، برداشت می كردیم، اما از آنجا كه فكر می كردیم بانك ها ممكن است این مبلغ را نداشته باشند، یك سوم آن را معادل 30 هزار میلیارد ریال از حساب بانك ها برداشتیم.

در همین مورد عزت الله یوسفیان در قامت عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز خبر داده بود كه بانك مركزی برای مهار نوسانات نرخ ارز در سال گذشته 42 میلیارد دلار ارز به 18 بانك دولتی و خصوصی فروخت ولی این بانك ها هیچ گزارشی از نحوه هزینه كرد دلارهای دریافتی به این بانك ارائه نكرده  بودند.

به هر صورت در حالی كه مدیران عامل بانك ها زیر بار این اتهام نمی رفتند اما همچنان بانك مركزی مصر به كار خود بود و رییس كل بانك مركزی در جلسه اوایل تیر ماه امسال با مدیران عامل بانك ها وعده داد كه كار تسویه حساب ارزی با بانك ها را تا پایان تیرماه امسال انجام خواهد داد.

تسویه حساب ارزی آغاز شد

با وجود وعده بهمنی مبنی بر تسویه حساب ارزی تا پایان تیر ماه امسال اما تاكنون خبری از این موضوع نبوده است. اما حال مدیر عامل بانك كارآفرین خبر می دهد كه طبق گزارش های ارائه شده قرار است 700 میلیارد تومان پول برداشته شده از حساب بانك كارآفرین به حساب این بانك بازگردانده خواهد شد.

مدیرعامل بانك كارآفرین خبر داد: كارهای بررسی تسویه حساب های ارزی این بانك و جلسات آن با كارشناسان بانك مركزی انجام شده و با توجه به گزارش های ارائه شده، احتمالا تمامی مبلغ برداشت شده از حساب به بانك بر می گردد.

ولی الله سیف با بیان اینكه كار بازرسی از حساب های ارزی بانك كارآفرین انجام شده گفت: به محض اینكه این اطلاعات در بانك مركزی كامل شود، مبالغ زیادی از این برداشت از حساب  بانك كارآفرین برمی گردد. میزان مبلغ برداشت شده حدود 700 میلیارد تومان بوده است كه با توجه به گزارش های آماده و ارائه شده احتمالا تمامی مبلغ به حساب بانك كارآفرین برگردادنده خواهد شد.

سیف تصریح كرد: در شرایط فعلی بانك كارآفرین در جهت رفع مشكلات و مسائلی كه برای مشتریان ارزی حادث شده، سعی كرده است تا تعهدات ارزی را به خوبی انجام دهد. یكی از فعالیت های بانك كارآفرین در جهت خدمات ارزی است و حجم زیادی از ال سی ها توسط بانك كارآفرین گشایش می شود بنابراین سعی می كنیم بهترین ارائه خدمات را به مشتریان خود داشته باشیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.