شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زمان توزیع «ویلای من» مهران مدیری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: روابط عمومی سریال «ویلای من» اعلام کرد که قسمت اول این سریال به کارگردانی مهران مدیری، سوم بهمن ماه به شکل کاملاً منظم و گسترده در سراسر کشور توزیع می شود.

این مجموعه قرار است با دوبله ی کردی و ترکی و سه زیرنویس فارسی، عربی و انگلیسی در بازار منتشر شود.

این سریال از سوی سه پخش گلرنگ پخش، گلپخش اول و آرین پخش (از شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ) عرضه می شود. موسسه گلرنگ رسانه سرمایه گذار و مجری طرح این سریال است و اهدای جوایز نیز با ضمانت این موسسه صورت می پذیرد.

سریال «ویلای من» 44 قسمت دارد که در بسته بندی های دو قسمتی طی 22 نوبت در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

از جمله بازیگران سریال ویلای من می توان اشاره کرد به: سیامک انصاری، برزو ارجمند، کمند امیر سلیمانی، رابعه اسکویی، ماندانا سوری، الیکا عبدالرزاقی، رضا فیض نوروزی، هادی کاظمی، علی لک پوریان، عارف لرستانی و نگین معتضدی.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.