دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش قیمت سکه و دلار در بازار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مقایسه امروز قیمت طلا و ارز نسبت به روز پنج شنبه حاكی از كاهش قیمت هاست. این در حالی است كه معاملات حجم بالای طلا برای تحویل در ماه دسامبر در بازار كامكس نیویورك، 18.60 دلار (1.2 درصد) افزایش بها یافته و به 1609 دلار در هر اونس رسیده است.

قیمت امروز سكه تمام طرح قدیم در بازار 742 هزار تومان و طرح جدید 740 هزار تومان و نیم سكه 370 هزار تومان است. قیمت ربع سكه 188 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز 75 هزار و 900 تومان است و سكه های یك گرمی 111 هزار و 500تومان به فروش می رسد.

قیمت داخلی طلا در حالی است كه قیمت هر انس طلا امروز در بازار های جهانی 1604 دلار است.همچنین هر دلار 2015 تومان، یورو 2490 تومان و پوند 3140 تومان خرید و فروش می شود.

این در حالی است كه پنج شنبه هفته گذشته قیمت سكه تمام طرح قدیم در بازار 748 هزار تومان و طرح جدید 745 هزار تومان و نیم سكه 373 هزار تومان، قیمت ربع سكه 188 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز 75 هزار و 900 تومان و سكه های یك گرمی 112 هزار تومان به فروش رسیده بود.هر دلار نیز 2020 تومان، یورو 2475 تومان و پوند 3150 تومان قیمت داشت.

در این باره رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: حذف ارز مسافرتی و تخصیص ارز دولتی برای دو گروه اقلام اساسی شامل مواد غذایی و دارو باعث افزایش تقاضای ارز در بازار و قیمت آن در دو روز گذشته شد.

محمد كشتی آرای افزود: نمی توان قیمت ها را پیش بینی كرد، چون تحولات اقتصادی به سرعت اتفاق می افتد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.