شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: عکس 9 میلیون‌ تومانی رضا کیانیان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: رضا کیانیان یکی از عکس هایش را در حراجی با قیمت پایه 9 میلیون تومان عرضه کرده است.

کیانیان درباره فعالیت خود در عرصه عکاسی او در دفاع از هنر عکاسی اش می گوید: "هیچ کس از ابتدا عکاس نبوده، کما اینکه هیچ کس از ابتدا بازیگر نبوده است. از این گذشته، هر فیلم از چند فریم تشکیل شده؟

هر فیلم به طور متوسط از 120 هزار فریم عکس تشکیل شده و من به طور متوسط در نیمی از فریم ها حضور داشته ام. فکر نمی کنید این یک آموزش بزرگ و تجربه بزرگ در امر عکاسی است و یک بازیگر با این حجم تجربه، زاویه دوربین، نورپردازی و دیافرگام و... را می شناسد؟ پس تجربه و سوادش را دارم. ضمن اینکه در دهه های اخیر مفهوم اطلاعات به کلی تغییر کرده است.

عکس 9 میلیون‌ تومانی رضا کیانیان

اگر یکی از ارزش های یک وکیل در گذشته این بود که تمامی قوانین را در حافظه دارد، امروز این مزیت، ارزش به حساب نمی آید، چرا که این اطلاعات در دسترس همه است، مهم این است یک وکیل چگونه از این اطلاعات استفاده می کند.

این موضوع در تمام حرفه ها و رشته های علمی و هنری از جمله عکاسی مصداق دارد. امروزه تمام اطلاعات لازم برای عکاسی در یک دوربین دیجیتال از قبل برنامه ریزی شده، بنابراین آموزش آنها ارزش به حساب نمی آید. ارزش امروز عکاسی در این است که چه می بینیم، چه سوژه ای را انتخاب می کنیم و دکمه را فشار می دهیم.

علاوه بر این هرکسی در این جهان حق دارد زاویه نگاهش و مفاهیم آمده در آن را ثبت کند و نمی توان گفت یک عده در جهان حق دارند عکاسی کنند و شمای بازیگر حق نداری نگاهت را ثبت کنی. این یک فضای آزاد است که همه حق دارند نگاهش را ثبت نموده و عرضه نمایند.

خریداران عکس ها هم همانگونه که اشاره کردم به خاطر عشق سلبریتی نیست و آن چهره هایی که مجموعه دار هستند، اشخاصی نیستند که صرفاً به خاطر نام یک بازیگر عکس خریداری کنند و با مطالعه خرید می کنند و نم توان به ایشان گفت که چرا عکس های رضا کیانیان را می خرند. واقعاً من درک نمی کنم چرا برخی این نگاه را دارند که تنها آنها حق حضور در عرصه عکاسی را دارند."

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.