پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قدیمی ترین متروی جهان 150 ساله شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: قدیمی ترین شبکه ریلی زیر زمینی جهان وارد یکصد و پنجاهمین سال عمر خود شد.

متروی لندن در زمان جنگ جهانی دوم نقش یک پناهگاه را برای ساکنان لندن ایفا کرد.

کریستین وولمار مورخ خطوط ریلی می گوید: « در قرن نوزدهم لندن بسیار شلوغ و پرجمعیت شده بود طوری که ایده ی احداث خطوط ریلی زیر زمینی (مترو) مطرح شد».

کِن لیوینگ استون شهردار سابق لندن گفت: « واقعیت این است که شهرلندن بدون مترو نمی توانست تا این حد رشد کند. دویست سال پیش فقط یک میلیون نفر در لندن زندگی می کردند ولی اکنون تعداد آنها به هشت میلیون نفر رسیده است. شهرهای بزرگ دنیا همچون پکن ، شانگهای و دهلی نو از سیستم حمل و نقل مترو برخوردارند».

وی افزود:« انگلیس راه حلی به نام مترو را یافت و بقیه ی دنیا آن را کپی کردند. نقطه ضعف این مسئله این است که ما نخستین کشور در این زمینه بودیم و نتوانستیم از اشتباهات دیگران درس بگیریم ، از این رو دیگر سیستم های مترو در هر مسیر رفت و برگشت دو خط دارند یعنی وقتی که روی یک خط تعمیرات صورت می گیرد، خط دیگر می تواند فعال باشد ولی ما برخی وقت ها مجبور می شویم که خط مترو را به مدت چهار تا پنج ساعت تعطیل کنیم ».

سپس بوریس جانسون شهردار لندن هم گفت : « با بهبود خطوط شمالی و پیکادیلی ما قطار های مجهز به سیستم تهویه هوا را وارد خطوط می کنیم که سیستم آنها خودکار است. این کار باعث می شود که وضع جابجایی مردم بهبود یابد».

کریستین وولمار گفت:« تعداد خطوط متروی لندن کافی نیست و باید افزایش یابد»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.