شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کنسرت زنده «امین حیایی» در تالار وحدت! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تماشا: امین حیایی با کلاهی عجیب و عینک دودی در حال خواندن متنی است که ظاهرا خیلی مهم است و او را غرق خود کرده. موهای او تا توی کمرش رسیده و هیچ کس سمت او هم نمی رود.

پیداست بوی خوشی از اوضاع نمی آید و فضا تا حدی متشنج است. حیایی به محض اتمام متن با لبخندی جالب رو به همه می گوید: «خوبه، همینو می ریم!». اینجا سالن تالار وحدت است، تمرین گروه برای اجرای تئاتر موزیکال «قطحی نور» ...

بزرگان زیادی از دنیای موسیقی در حال بحث و گفت و گو درباره جزئیات اجرا هستند. ظاهرا همه چیز این برنامه بر اساس موسیقی شکل گرفته است. تکه جلویی سن، با علامت یکی از عوامل به سمت پائین می رود و بعد از دقایقی با یک پیانوی غول پیگر بالا می آید. ماجرا جالب می شود و خیلی ها که در پشت صحنه اند، خنده شان می گیرد. امین حیایی در حال صحبت کردن با تلفن همراهش است و با دیدن این صحنه او هم خنده اش می گیرد.

کنسرت زنده «امین حیایی» در تالار وحدت!

چهره های موسیقی یکی پس از دیگری خودی نشان می دهند. همایون نصیری، پویا نیکپور، فرزاد فخرالدینی، دارا دارایی، علیرضا طباطبایی، و پدرام مرندیز از بزرگانی هستند که قرار است در بخش موسیقی این تئاتر خودی نشان دهند. حضور این همه چهره سرشناس خبر از اثری پرمحتوا و قوی دارد که بعد موسیقایی آن پر رنگ و جدی در حال برنامه ریزی است.

حرکات آئینی

گروهی از جوانان خانم و آقا در حال تمرین برخی حرکات آئینی هستند که با یک موسیقی تند و ریتمیک در حال تمرین اند.

لباس های فرم مشکی آنها نشاندهنده برنامه خاصی است که قرار است در این تئاتر موزیکال اجرایی شود. «یاسر خاسب» در حال مشورت با برخی از عوامل صحنه است و ظاهرا در آن بین پیشنهادهایی هم رد و بدل می شود. همه به نوعی از او حرف شنوی دارند و به مرور برخی اتفاقات جدید روی صحنه می افتد.

سازهای بادی و درامز روی صحنه آورده می شود و با پراکندگی ملموسی روی سن چیده می شود. امین حیایی همچنان در حال صحبت کردن با تلفن همراهش است و لبخند زنان از دور آخرین توصیه هایش را می کند.

حیایی زنده می خواند

زمانی رسیده که جز گروه نباید کس دیگری در محدوده تمرین باشد. عکاسی ممنوع است و حیایی هم حاضر به گفت و گو با هیچ رسانه ای نیست. یکی از عوامل اجرایی درباره جزئیات این برنامه می گوید: «حیایی هم خودش در این تئاتر بازی می کند و هم زنده به اجرای موسیقی خواهد پرداخت. آخرین ریزه کاری های این اجرای زنده امروز قرار است تمرین شود. به خاطر همین است که تمایلی به حضور اهالی رسانه ندارند.»

او درباره تاریخ روی صحنه رفتن این برنامه هم می گوید: «برنامه ریزی ما برای 24 بهمن است که در صورت عدم تداخل با برنامه های جشنواره، آن را روی صحنه خواهیم برد.» طبق خبری که بنیاد رودکی دیروز منتشر کرده است، این تئاتر از 24 تا 30 دی ماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.