جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نشست زمین در خیابان ولیعصر در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مجری نیمه جنوبی خط 3 مترو تهران در خصوص نشست جزئی بخشی از خیابان ولیعصر(عج) حد فاصل میدان منیریه تا خیابان امام خمینی (ره) گفت: دستگاه TBM از قسمتی که خاک نشست کرده بالاتر بوده و از این بخش عبور کرده است.

مهندس اسکندری با بیان اینکه سبب این اتفاق را نمی توان به طور مستقیم حفر تونل مترو با دستگاه حفار اتوماتیک دانست گفت: قبل از ساعت 8 صبح امروز شاهد نشست اندکی از خیابان ولیعصر(عج ) نبش کوچه راسخ و بالاتر از میدان منیریه بودیم که بلافاصله نسبت به مقاوم سازی و رفع مشکل اقدام شد و در حال حاضر نیروهای متخصص در حال تزریق بتن و مقاوم سازی خاک هستند.

وی با بیان اینکه در بافتهای قدیمی شهر، خاک سست و ناپایدار است و ممکن است با کوچکترین حرکتی شاهد نشست خاک باشیم گفت: در این بخش از خیابان ولیعصر(عج) نیز چنین مشکلی وجود دارد به همین دلیل علی رغم اینکه دستگاه TBM از این بخش قبلا عبور کرده ما خود را در مقابل شهر و شهروندان مسئول می دانیم و بلافاصله عملیات مقام سازی خاک را آغاز کرده ایم.

اسکندری با اشاره به اینکه دلیل نشست جزئی خیابان ناپایداری و سستی خاک بوده است تاکید کرد: عملیات مقام سازی زمین در این بخش تا ظهر به اتمام می رسد و به طور حتم تا بعد ازظهر خیابان ولیعصر(عج) در این محدوده بازگشایی خواهد شد.

مجری نیمه جنوبی خط 3 مترو تهران خاطر نشان کرد: نشست خاک در این بخش از خیابان ولیعصر(عج) به هیچ وجه خطر آفرین نخواهد بود و طی ساعات آینده مشکل به طور کامل رفع خواهد شد.

این حادثه هیچ مصدومی نداشته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.