جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دستور ویژه برای تعیین قیمت خودرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دبیر انجمن خودروسازان ایران از دستور ویژه رییس جمهوری درباره چگونگی تعیین قیمت فروش خودروهای داخلی خبر داد.

احمد نعمت بخش اظهار کرد: هفته گذشته مدیران عامل ایران خودرو و سایپا در جلسه هیات دولت حضور یافته و گزارشی از وضعیت و مشکلات صنعت خودرو ارائه کردند.

وی ادامه داد: رییس جمهوری پس از شنیدن این گزارش، دستور تشکیل کمیته ای با حضور معاون اول و معاون برنامه ریزی رییس جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس شورای رقابت را برای بررسی و تصمیم گیری درباره موضوعات مطرح شده صادر کرد.

دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: در این جلسه رییس جمهوری دستور داد چگونگی تعیین قیمت خودرو براساس نرخ ارز مبادله ای یا در حاشیه بازار توسط این کمیته بررسی و اعلام نظر شود.

وی افزود: همچنین رییس جمهوری بر زمینه سازی برای افزایش تولید خودرو، رشد صادرات و به ویژه تامین نقدینگی و پرداخت تسهیلات دو هزار میلیارد تومانی خودروسازان تاکید کرد.

نعمت بخش تصریح کرد: با نظر رییس جمهوری کمیته تشکیل شده راهکارها و چگونگی اجرایی شدن این دستورات را بررسی و اعلام خواهد کرد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.