شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حامد بهداد امنیت پرواز را تامین می کند؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شنیده ها از منابع آگاه خبر از ساخت سریالی به نام «فرشتگان بر فراز آسمان» می دهند. این سریال درباره امنیت پرواز است و قرار است با جلوه های ویژه خاصی تولید شود. داستان به گونه ای در این سریال روایت خواهد شد که در آن گروه امنیت پرواز در ارتباط با گروگان گیران و افراد خلافکار در هواپیما و حاشیه های پرواز قرار می گیرند و همین باعث بروز اتفاقات مهیجی می شود که تم اصلی این سریال را تشکیل می دهد.

طبق شنیده ها حامد بهداد، آتیلا پسیانی و حسن پورشیرازی با آهنج برای حضور در این سریال به توافق رسیده اند و صحبت های مقدماتی برای حضور رضا کیانیان هم در این سریال به انجام رسیده است. در این مجموعه قرار است بازیگران شناخته شده بسیاری حضور داشته باشند.

حامد بهداد امنیت پرواز را تامین می کند؟

به این ترتیب از حرف های آهنج می توان این استنباط را داشت که شنیده ها آنقدر خلاف واقع نیست این کارگردان آن را تکذیب نکرده است.گفته می شود فیلمبرداری این سریال از امروز شروع می شود و لوکیشن اصلی آن هم فرودگاه است و تهیه کنندگی آن برعهده حسین خزاعی است.

اگر حامد بهداد در این سریال حضور پیدا کند، این اثر ششمین مجموعه تلویزیونی او به حساب خواهد آمد. او پیش از این در سریال های «همسفر»، «سایه آفتاب»، «یک مشت پر عقاب»، «آخرین دعوت» و «سقوط آزاد» بازی کرده بود. بازی در «فرشتگان بر فراز آسمان» سومین همکاری بهداد و آهنج به حساب می آید. این دو پیش از این در تله فیلم «صبح روزی که متولد شدم» و سریال «سایه آفتاب» همکاری کرده بود.

این روزها بهداد با دی وی دی فیلم «جرم» به شبکه خانگی آمده است، فیلم آخر مسعود کیمیایی که توانست از نظر داوران جشنواره فیلم فجر، گوی سبقت را از «جدایی نادر از سیمین» برباید. بهداد که به تازگی بازی در «چه خوبه که برگشتی» داریوش مهرجویی را با گریمی متفاوت به اتمام رسانده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.