يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کاهش محسوس قیمت مرغ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

افزایش قیمت مرغ که باعث شده بود تا مهدی غضنفری به مجلس رفته و به نمایندگان قول دهد که قیمت مرغ را به زیر هر کیلوگرم 5 هزار تومان می رساند این روزها به زیر 6 هزار تومان رسیده است.

بر اساس مشاهدات دیگر از صف های طولانی برای خرید مرغ که در یکی دو هفته گذشته در برخی نقاط شاهد آن بودیم خبری نیست.

البته کاهش قیمت مرغ در دو هفته گذشته قابل توجه بوده است چرا که در اولین روزهای ماه مبارک رمضان قیمت این کالای اساسی تا هر کیلوگرم 9 هزار تومان نیز رسیده بود.

واردات مرغ از کشور ترکیه و توزیع آن در نمایشگاه های طرح ضیافت و همچنین مذاکره با مرغداران باعث شد تا قیمت این کالا کاهش پیدا کند. به نظر می رسد اگر محموله جدید واردات مرغ در بازار توزیع شود قیمت ها متعادل تر از ارقام فعلی بشود.

در حالی قیمت مرغ به حدود 5850 تومان رسیده است که حسن رادمرد سرپرست معاونت توسعه بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت که این روزها کمتر به رسانه ها پاسخ می دهد، نرخ دولتی مرغ در تهران را 5 هزار و 200 تومان اعلام کرده است. او همچنین معتقد است که مرغ منجمد به قیمت 4 هزار و 400 تومان عرضه می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.