شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: هوای تهران آلوده تر می شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: هوای تهران همچنان برای گروه های حساس جامعه در شرایط ناسالم است.

رشیدی گفت: شاخص کیفیت هوای امروز تهران 130 است که نسبت به روز گذشته 22 واحد کاهش داشته است.

وی علت اصلی این امر را وزش باد در عصر روز گذشته عنوان کرد و ادامه داد: برای امروز تغییر جوی خاصی نداریم و انتظار می رود که به میزان ذرات معلق 2.5 میکرون و آلودگی هوا افزوده شود.

وی با اشاره به اینکه هوای تهران همچنان در شرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه است خاطر نشان کرد: همچنان توصیه می شود بیماران قلبی و تنفسی از گذر در فضای آزاد شهر خودداری کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.