جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شگفتی مدیر گوگل در کره‌ شمالی +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

همشهری آنلاین: اریک اشمیت به عنوان رئیس شرکت گوگل به سروکار داشتن با فناوری های بسیار پیچیده عادت دارد، از این رو عجیب نیست که در زمان مواجه با نمونه های بسیار ابتدایی، بهت زده شود.

شگفتی مدیر گوگل در کره‌ شمالی +عکس

با این همه استفاده از رایانه ها در کره شمالی امری به دور از هنجارهای جامعه است و دولت تمامی تلاش خود را در محدود ساختن رایانه و دسترسی به اینترنت انجام می دهد.

شگفتی مدیر گوگل در کره‌ شمالی +عکس

تصمیم اشمیت به عنوان یکی از بلند مرتبه ترین روسای آمریکا، برای سفر به کره شمالی، انتقادات بسیاری را به همراه داشت. اشمیت به همراه فرماندار نیو مکزیکو و رئیس مرکز ایده های گوگل به این سفر رفته است. کره شمالی درحال حاضر یکی از شهروندان آمریکایی را به جرم انجام فعالیت های خصومت آمیز علیه دولت کره شمالی دستگیر کرده و به 10 سال زندان محکوم کرده است.

شگفتی مدیر گوگل در کره‌ شمالی +عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.