دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اروپا چندمین بار است که گرفتار بحران اقتصادی می شود؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

اروپا همچنان با بحران مالی دست و پنجه نرم می کند. اضافه شدن تدریجی اسپانیا و ایتالیا به جمع کشورهای بیمار و نیازمند به تزریق پول، بیش از پیش ضربان بازارهای بورس جهان را بالا و پایین می کند و از نشست های رهبران اروپا نیز نتیجۀ محسوسی بدست نمی آید.

منطقۀ یورو در هفتۀ گذشته با 11،2% رکورد بالاترین نرخ بیکاری را ثبت کرد و این در حالی است که چند روز قبل از آن رییس بانک مرکزی اروپا اعلام کرده بود که بانک مرکزی همۀ تلاش خود را برای نجات یورو صورت خواهد داد.

در این میان فرا رسیدن فصل تابستان و به راه افتادن مشاغل موقتی و فصلی ناشی از افزایش توریست اندکی توانسته تولید ناخالص داخلی را تحت الشعاع قرار دهد، با این حال این تغییر به اندازه ای نیست که کشورها بتوانند بر روی آن سرمایه گذاری کنند، به خصوص آنکه صنعت توریسم در تابستان امسال در مقایسه با سالهای قبل از کاهش قابل توجهی در اروپا برخوردار بوده است.

از سویی اختلاف میان موتور اتحادیه اروپا(آلمان و فرانسه) اجماع برای یافتن راه حلی به منظور برون رفت از بحران یورو را با مشکل روبرو ساخته و دعوای پاریس-برلین همچنان ادامه دارد. هانس ورنر سین، اقتصاددان آلمانی در یادداشتی در روزنامۀ لوموندبا عنوان"چرا پاریس و برلین مخالف یکدیگرند" می نویسد:" برای متقاعد کردن آلمانها به منظور اختصاص بودجۀ بیشتر برای بحران اقتصادی غالباً مقولۀ وظیفۀ اخلاقی مطرح می شود و گفته می شود که آلمان سودبرنده و منتفع اصلی پول واحد اروپایی بوده است، فارغ از آنکه آلمان نیز مشکلات خاص خود را دارد.

این اقتصاددان آلمانی می افزاید:" پول واحد ریسک تبادل را برای شرکای منطقه یورو از میان برداشته، اما با تغییر مسیر پس اندازهای آلمان به سمت سایر کشورها، تورم را به همراه داشته است.

با این حال بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این اعتقادند که بحران یورو اولین بحران اقتصادی نبوده و آخرین هم نخواهد بود. روزنامۀ فیگارو در گزارشی می نویسد: اروپا از زمان جنگهای ناپلئون بحران اقتصادی را تجربه کرد و این تجربه بارها و بارها تکرار شد. در این گزارش آمده است: در میان کشورهای اروپایی، شاید اسپانیا، بدترین شاگرد اروپا باشد. این کشور در طول قرن 16 تا پایان قرن 19 نزدیک به 13 بار دستخوش بحران اقتصادی شد و این در حالی است که یونان تاکنون تنها 6 بار بر اثر بحران اقتصادی زمین خورده است.

نمودار ذیل تعداد و تاریخ بحران های اقتصادی که کشورهای اروپایی تجربه کرده اند از سال 1800 میلادی تا 2012 به تصویر کشیده شده است:

اروپا چندمین بار است که گرفتار بحران اقتصادی می شود؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.