دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 'شاپرک' در سیستم بانکی آغاز به کار کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

به گزارش ایرنا از روابط عمومی بانك مركزی، 'محمود بهمنی' رییس كل بانك مركزی در آیین رونمایی از طرح شاپرك كه دیروز شنبه و همزمان با میلاد فرخنده امام  حسن مجتبی(ع) برگزار شد،  گفت: در حال  حاضر ،2میلیون و 300 هزار دستگاه POS ' پایانه فروش ' در مراكز فروشگاهی نصب شده و كل فروشگاه های كشور در حدود 2میلیون باب است. اگر این دستگاه ها به صورت بهینه توزیع و طرح شاپرك هم قبلا' اجرا می شد، دیگر نیازی به این  حجم از پایانه فروش نداشتیم.

در این مراسم كه مدیران  عامل شبكه بانكی نیز حضور داشتند، رییس كل بانك مركزی با بیان این كه در كشورهای پیشرفته بدون داشتن كارت بانكی امكان خرید وجود ندارد، گفت: سرانه اسكناس در كشورهای پیشرفته بین 12 تا 13 برگ است ولی در ایران این میزان به 113 برگ می رسد و هزینه سرسام آوری صرف چاپ و امحای اسكناس می شود.

رییس شورای پول و اعتبار با تاكید بر همكاری مستمر بانك ها در زمینه گسترش بانكداری الكترونیك افزود: اگر همراهی بانكها نبود، این موفقیت ها میسر نمی شد و لازم است با همكاری رسانه  ملی برنامه تبلیغاتی مناسبی تنظیم شود تا فرهنگ استفاده از كارت را نهادینه سازیم.

بهمنی با اشاره به توفیق بانك مركزی برای برنامه ریز و پیش  بینی راه اندازی 20 سامانه  مختلف برای خدمت رسانی به كشور و مردم ابراز امیدواری كرد به زودی سامانه پورتال ارزی نیز شروع به كار نماید تا از این پس بر منابع ارزی و نحوه توزیع و هزینه كردن آن نظارت مستمری صورت  گیرد.

'ناصر حكیمی' مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانك مركزی نیز در این مراسم  گفت: پیشرفت های اخیر بانكداری الكترونیك حاصل تلاش های 10 سال گذشته و دانش و تجربه 50 ساله صنعت بانكداری بین المللی است.

وی درباره شاپرك و  رشد  روزافزون بانكداری الكترونیك در كشور طی سال های گذشته گفت : از سال 83 كه ارائه خدمات بانكداری الكترونیك مد نظر قرار گرفت،  تلاش شد  تا هر چه بیشتر با استانداردهای  جهانی همسو شویم.

حكیمی با اشاره به وضعیت كنونی بانكداری الكترونیك در كشور افزود: اكنون در كشور به ازای هر ایرانی 4/2 فقره كارت وجود دارد، 29 بانك و موسسه مالی و اعتباری به شبكه شتاب متصل هستند، 17 شركت به ارائه خدمات بانكداری الكترونیكPSP اشتغال دارند، 184 میلیون كارت بانكی صادر شده  است، 27 هزار و 403 خودپرداز و 2 میلیون و 300 هزار دستگاه پایانه فروش به به مردم خدمت می رسانند.

مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانك مركزی موازی كاری بانك ها را یكی از مهمترین عامل شكل گیری طرح شاپرك عنوان كرد و افزود: بانك ها اغلب برای ارائه خدمات بانكداری الكترونیك از خدمات شركت های PSP استفاده می كنند و با توجه به تقاضای فزاینده برای دسترسی به این خدمات در سال های گذشته ، هر بانك به طور مستقل شبكه خود را گسترش داد و در پی آن، موازی كاری و رقابت بر سر پایانه  گذاری روی داد و در نتیجه، بانك ها به طور ذاتی از درآمد حاصل از پایانه های فروش محروم شدند و طرح های مبتنی بر كارت ناتمام ماند.

وی افزود: در چنین شرایطی درصدد برآمدیم تا با ایجاد شبكه ای منصفانه برای بانك ها و فروشگاه ها ، مشكل را حل كنیم.

مدیركل فناوری اطلاعات و ارتباطات بانك مركزی پیامدهای استقرار شاپرك را هدایت مجدد بانك ها به سمت فعالیت های بانكداری ، ایجاد استقلال بیشتر برای شركت های PSP( ارایه كننده خدمات الكترونیك بانكی) ، افزایش كارایی پایانه ها، تجهیز سایر مراكز فروشگاهی و ارائه خدمات به پایانه های فروش از طریق بازتوزیع آنها و... برشمرد.

همچنین 'قطبی' مدیر عامل شركت شاپرك نیز چشم انداز این طرح را جایگزینی تبادل الكترونیك به جای تبادل فیزیكی پول همراه با نظارت مستمر هوشمند در نظام پرداخت كشور عنوان كرد.

وی یكپارچگی ارائه خدمات را خواست شبكه بانكی خواند و افزود: در آینده ،به دلیل گسترش خدمات بانكداری الكترونیك، شعب بانكها كاهش خواهد یافت و از مراجعه مستقیم به شعب كاسته خواهد شد.

مدیر عامل شركت شاپرك خاطرنشان كرد: اكنون درمرحله آزمایشی كار هستیم و روزانه بین 50 تا 100 هزار تراكنش از طریق شاپرك صورت می گیرد و در شهریورماه جاری اتصال شركتها به شاپرك پایان خواهد یافت.

قطبی نظارت مستمر، داده كاوی و كمك به هدایت بازار را از مهمترین پیامدهای استقرار شاپرك عنوان كرد.

گفتنی است شاپرك یك نهاد حاكمیتی است كه رابط میان بانك مركزی، شبكه بانكی و شركت های PSP است و استاندارد سازی پرداخت های كارتی، كنترل و نظارت متمركز در شبكه پرداخت ، بازتوزیع سرمایه گذاری های انجام شده و هدایت منابع بانكها به سمت امور بهینه ، گسترش بازار كارتی و نظارت بر عملكرد پایانه ها را میسر می سازد.

در ادامه این مراسم، بهمنی از طرح شاپرك رونمایی كرد و قطبی هم به صورت نمادین تراكنشی با آن انجام داد، سپس سهام بانك ها در طرح شاپرك به مدیران عامل بانك ها اهداء شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.