دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرتضوی نرود، شیخ‌الاسلام را استیضاح می‌کنیم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران در واكنش به حضور سعید مرتضوی رئیس صندوق  تامین  اجتماعی كشور در جلسات هیئت  دولت گفت:  دیوان  عدالت  اداری پس از انتصاب غیرقانونی مرتضوی به ریاست صندوق  تامین  اجتماعی كشور پرونده وی را بررسی و در نهایت حكم انفصال از خدمتش را صادر كرده است.

وی همچنین در پاسخ به این شبهه كه برخی  معتقدند سازمان تامین اجتماعی غیردولتی بوده و عزل و نصب ریاست آن از طریق دیوان عدالت اداری قابل پیگیری نیست، تصریح كرد:  تمام موضوعات در دیوان عدالت اداری بررسی شده و كسی نمی تواند قانون جدید تصویب كند.

عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس همچنین اظهار داشت: نمایندگان خوش بین هستند كه قوه مجریه از قانون تبعیت كرده و به تقابل با مراجع قانونی كشور نپردازد چرا كه در غیر این صورت مجلس از ابزارهای قانونی و نظارتی خود استفاده خواهد كرد.

نجابت همچنین خاطرنشان كرد: در صورتی كه سعید مرتضوی از حكم دیوان عدالت اداری تمكین نكرده و كماكان در محل كار خود حضور پیدا كند نمایندگان استیضاح وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی را در دستور كار قرار داده و از حقوق قانونی خود دفاع خواهند كرد.

گفتنی است سعید مرتضوی اواخر سال گذشته در حالی از طرف دستگاه اجرایی كشور به ریاست صندوق تامین اجتماعی منصوب شد كه این اقدام موجی از مخالفت  نمایندگان را در پی  داشت؛ به طوری كه نمایندگان استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلام وزیر، تعاون، كار و رفاه اجتماعی را مطرح كردند.

اما این استیضاح به دلیل موضوع حكمیت و قول شرف مرتضوی مبنی بر كناره گیری از این سمت لغو شد ولی در كمال ناباوری چندی بعد در محل كار خود حضور یافت كه از این پس تعدادی از نمایندگان با ارسال نامه ای به دیوان عدالت اداری شكایت خود را تسلیم و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

دیوان عدالت اداری نیز روز سه شنبه 10 مردادماه حكم انفصال از خدمت سعید مرتضوی را ابلاغ و اعلام كرد كه این حكم را در روزنامه رسمی كشور نیز به چاپ خواهد رساند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.