شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات تازه از وضعیت درمانی نادیا دلدار گلچین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ناديا دلدار گلچين در بيمارستان «مدرس» تهران بستري شد.

دختر اين بازيگر سينما و تلويزيون با اعلام اين خبر گفت: پس از پيگيري هايي كه انجام شد خوشبختانه روز گذشته توانستيم مادرم را در بخش داخلي كليه اين بيمارستان بستري كنيم و منتظر حضور پزشك هستيم تا روند درمان را اعلام كند.

جزییات تازه از وضعیت درمانی نادیا دلدار گلچین

وي وضعيت عمومي مادرش را بهتر از روزهاي قبل اعلام كرد.

دختر اين بازيگر سينما و تلويزيون پيش از اين گفته بود: «دو شب پيش با وخامت حال مادرم او را در بيمارستان «فيروزگر» بستري كرديم اما درمان خاصي انجام نشد و براي خارج كردن كليه از بدن و درمان عفونت به دنبال بيمارستاني هستيم كه متاسفانه هرجا مراجعه مي كنيم ، قبول نمي كنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.