دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وزیر دادگستری و کشور به مجلس میروند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فارس: رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر دادگستری برای پاسخ به سوال یکی از نمایندگان به کمیسیون قضایی مجلس می آید.

اللهیار ملک شاهی رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار قضایی فارس با اعلام این خبر گفت: جلسات کمیسیون قضایی مجلس در روزهای یک شنبه بعد از ظهر و سه شنبه صبح و بعد از ظهر برگزار می شود.

وی افزود: در این هفته قرار است سید مرتضی بختیاری وزیر دادگستری نیز در یکی از جلسات حضور داشته باشد و به سوال یکی از نمایندگان پاسخ دهد.

وزیر کشور به سؤالات 8 نماینده پاسخ می دهد

اعضای کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه شنبه این هفته تشکیل جلسه می دهند و در این جلسات قرار است لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیئت های انظباطی نیروهای مسلح را بررسی کنند.

رسیدگی به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان و بررسی طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران و اصلاحیه آن مصوب 1377 و الحاق موادی به آن نیز در دستورکار جلسات کمیسیون مذکور قرار دارد.

کارشناسان مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی قانون انتخابات ریاست جمهوری صبح روز سه شنبه در کمیسیون امور شوراها حاضر می شوند.

نمایندگان عضو کمیسیون امور شوراهای پارلمان صبح روز سه شنبه همچنین کلیات طرح امر به معروف و نهی از منکر و کلیات طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس و تعداد نمایندگان آنها را بررسی می کنند.

مصطفی محمدنجار وزیر کشور عصر روز سه شنبه برای پاسخگویی به سؤالات عوض حیدرپور نماینده شهرضا، احمد بخشایش، یونس اسدی نماینده مشکین شهر، حسین گروسی نماینده شهریار، حجت الاسلام سید جلال یحیی زاده نماینده تفت و میبد، علی ایرانپور نماینده مبارکه، نادر قاضی پور نماینده ارومیه و حجت الاسلام سیدناصر موسوی نماینده فلاورجان در این کمیسیون حضور می یابد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.