جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مقامات رسمی آزادی زائران ایرانی را تایید نکردند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ساعتی پیش برخی منابع خبری از آزادی 48 زائر ایرانی ربوده شده توسط گروه های مسلح سوری خبر دادند و برخی شبکه های خبری از جمله شبکه «المیادین» این خبر را منتشرکردند اما منابع رسمی خبر آزادی زائران ربوده شده را تایید نمی کنند.

در عین حال یک مقام امنیتی سوریه تصریح کرد با پیگیری های انجام شده و پس از شناسایی هویت ربایندگان، به محل اختفای تروریست ها و زائران ایرانی دست یافته اند.

این مقام امنیتی سوریه به خبرنگاران در دمشق گفت: با پیگیری های انجام شده و تلاش های صورت گرفته نیروهای امنیتی سوریه موفق شدند محل دقیق اختفای تروریست ها و زائران ایرانی ربوده شده در دمشق راکشف کنند.

وی افزود: ما دو ساعت بعد از ربایش زائران موفق شدیم از طریق نفوذ در بین تروریست ها به مقر تروریست ها و محل دقیق نگهداری زائران ایرانی در دمشق دست یابیم اما هنوز عملیات آزاد سازی را آغاز نکرده ایم.

این مقام امنیتی ابراز امیدواری کرد که با تدابری در نظر گرفته شده به زودی زائران ربوده شده آزاد شوند.وی همچنین احتمال داد که ممکن است تروریست ها زائران ربوده شده را در چندین نقطه نگه دارند.

یک مقام رسمی دولت سوریه نیز پیش از این اعلام کرده بود که تروریست های مسلح راس ساعت 12 ظهر امروز به وقت محلی دمشق به اتوبوس زائران ایرانی که از محله زینبیه به سمت فرودگاه در حرکت بودند، حمله ور شده و آنها را ربودند.

لحظاتی بعد از این حادثه نیروهای امنیتی دولت سوریه فوراً وارد عمل شده و با ردیابی دقیق از تروریست های باقی مانده در محله زینبیه دمشق، آنها را شناسایی و تحت پیگرد قرار داد.

همچنین یک شاهد عینی عملیات گروگان گیری اتوبوس حامل زائران ایرانی در سوریه به خبرنگاران در دمشق، گفت: ساعت 12 ظهر امروز به وقت محلی (دمشق)یک اتوبوس حامل 48 زائر ایرانی از منطقه آستان حضرت زینب (س) به سمت فرودگاه دمشق در حرکت بود که از نیروهای مسلح ناشناس مورد هجوم قرار گرفت و به سوی مکان نامعلومی هدایت شد.

وی با بیان اینکه زائران ایرانی در جاده منتهی به فرودگاه مورد تهاجم قرار گرفتند، در پاسخ به سئوالی درباره هویت مهاجمان گفت: هنوز زود است که از هویت دقیق آنها خبری اعلام کنیم ولی این موضوع به حکومت سوریه اطلاع داده شد و دولت این موضوع را با جدیت ویژه ای تحت پیگرد قرار داد ولی ظاهراً  ربایندگان از اعضای ارتش موسوم به ارتش آزاد سوریه هستند.

این شاهد عینی با بیان اینکه برخی نیروهای مسلح به طور پراکنده و غیر منظم در برخی از مناطق دمشق کماکان حضور دارند، تاکید کرد که نیروهای ارتش طی عملیاتی  توانستند که بخش اعظم دمشق را حضور تروریست ها پاکسازی کنند ولی شمار اندکی در میان شهروندان به صورت ناشناس کماکان حضور دارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.