شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: روشی عجیب برای درمان بیماری های چشم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

برترین ها: دانشمندان معتقدند که کرم پهن می تواند به مبارزه با بعضی بیماری های چشمی کمک کند. این کرم ها حتی اگر بالغ باشند می توانند بعضی قسمت های بدن خود را بازسازی کنند.

حالا دانشمندان توانسته اند ژنوم چشم این کرم را رمزگشایی کنند. آنها می گویند چشم این کرم می تواند مدلی برای بررسی چگونگی به وجود آمدن چشم انسان و بیماری های آن باشد.

پروفسور پیتر ردین، عضوانجمن تکنولوژی ماساچوست می گوید: "ما لیست کاملی از ژن ها تهیه کرده ایم که شاید بتوان آن را جامع ترین لیست ژن هایی دانست که در بیولوژی چشم دخیل هستند. این کشف می تواند به درمان بیمارهای چشم کمک کند."

پروفسور ردین و دانشجویانش بیش از 1000 جفت کرم را مورد بررسی قرار دادند و 600 ژن فعال را کشف و 200 تای آنها را به طور دقیق بررسی کردند.

در بین این ژن ها ژن هایی وجود دارد که در رشد چشم موثرند. بعضی ژن های دیگر به دژنراسیون ماکولا و بعضی دیگر به سندرم آشر (اختلالی که موجب دزنراسیون شبکیه چشم می شود) مربوط هستند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.