دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قاسمی به نیمه نهایی 100 متر المپیک نرسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رضا قاسمي با وجود عملكرد مناسب، نتوانست به نيمه نهايي دوي 100 متر مردان المپيك برسد.

در مرحله مقدماتي رقابت هاي دوي 100 متر مردان، رضا قاسمي نماينده ايران با ثبت ركورد 10 ثانيه و 31 صدم ثانيه در گروه خود در جايگاه چهارم قرار گرفت و از راهيابي به نيمه نهايي بازماند.

در اين گروه ورزشكاراني از گرانادا، كنگو، بريتانيا، نيجريه، هلند، جامائيكا و باربادوس حضور داشتند. نكته جالب توجه اين گروه، حضور آسافا پاول دونده سرشناس جامائيكايي بود كه توانست زودتر از سايرين از خط پايان عبور كند. پس از او، نمايندگان بريتانيا و هلند به ترتيب دوم و سوم شدند.

بهترين ركورد ثبت شده قاسمي، 10 ثانيه و 24 صدم ثانيه است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.