يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دختر 24 ساله، طراح دستبرد به خانه مرد عتیقه‌ فروش ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شرق: دو خواهر و دو برادر كه به خانه مرد ثروتمندي دستبرد زده بودند بعد از دستگيري دختري 24ساله را به عنوان سردسته باند معرفي كردند.

مردي اواخر ماه گذشته با مراجعه به كلانتري نياوران از دستبرد به منزلش خبر داد و به ماموران گفت: «دو مرد و دو دختر جوان ساعت 16 روز 20 تير، به بهانه خريد وسايل قديمي - تزييني وارد منزلم شدند، با تهديد چاقو و قمه دست و پايم را بستند و مرا در يكي از اتاق ها زنداني كردند.

آنها پس از سرقت خودرو پژو 206 و همچنين اموال داخل گاوصندوقم شامل دو قاب ساعت مچي طلا، وجه نقد، دلار، يورو، اسناد مالكيت سه باب منزل مسكوني، دفترچه حساب هاي بانكي، تعدادي سكه طلا و نقره و همچنين چند تخته قاليچه دستباف، فرار كردند.»

بازپرس شعبه ششم دادسراي ناحيه يك تهران بعد از اينكه در جريان اين دزدي قرار گرفت به كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي دستور داد در اين رابطه تحقيق كنند. مالباخته پس از حضور در پایگاه پليس آگاهي توضيح داد: «شغل من خريد و فروش اجناس قديمي و تزييني خانگي است و مغازه اي در محدوده ميدان تجريش دارم.

چند روز پيش از سرقت، دو دختر جوان با مراجعه به مغازه خواستار تعدادي وسايل تزييني قديمي شدند و قرار شد براي ديدن تعدادي از وسايل به خانه ام بيايند. آن دو روز حادثه همراه دو مرد حدودا 25 و 30ساله كه به عنوان نامزدهايشان معرفي كردند، وارد خانه من شدند و به محض ورود با تهديد چاقو و قمه مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند و مجبورم كردند داخل يكي از اتاق ها بروم.

آنها كليد گاوصندوق را خواستند و من نيز از ترس جان خود محل كليد گاوصندوق را گفتم و آنها دزدي را انجام دادند. پس از گذشت نزديك به يك شبانه روز، اعضاي خانواده ام كه از چند روز قبل به سفر رفته بودند، به خانه آمدند و مرا با دست و پاي بسته در اتاق پيدا كردند.»

كارآگاهان با توجه به شيوه و شگرد سارقان اطمينان يافتند آنها از موضوع مسافرت اعضاي خانواده مالباخته خبر داشتند و با استفاده از اطلاعات دقيق درخصوص محل كار و همچنين وجود اموال باارزش در خانه طعمه شان اين دزدي را انجام داده اند.

ماموران در ادامه رسيدگي به پرونده، با انجام تحقيقات از اعضاي خانواده فروشنده عتيقه اطلاع پيدا كردند يكي از دختران مالباخته از حدود يك سال پيش با دختري به نام «شقايق» ارتباط دوستانه پيدا كرده و طي اين مدت، شقايق به محل سكونت آنها مرتب تردد داشته اما در طول چند روز گذشته و برخلاف قراري كه با دختر مالباخته داشت، به خانه او نرفته و پس از زمان سرقت نيز پاسخگوي تماس هاي مكرر دختر مالباخته نبوده است.

محل سكونت شقايق در غرب تهران شناسايي و اين دختر 24ساله در اولين روز مرداد دستگير شد. او كه ابتدا ادعا مي كرد از ماجراي دزدي بي اطلاع است در ادامه دو خواهر به اسامي مرضيه (24ساله) و مريم (22ساله) را به عنوان دو نفر از سارقان معرفي كرد و مالباخته با ديدن عكس هاي دو خواهر آنها را به عنوان سارق مورد شناسايي قرار داد. به اين ترتيب سه روز بعد آن دو در شهرك قدس بازداشت شدند و پس از مواجهه حضوري با شاكي پرونده به جرم شان اقرار كردند و گفتند پيشنهاد سرقت توسط شقايق مطرح شد.

اين دو خواهر پس از اعترافات خود اظهار داشتند شقايق به آنها اطمينان داده بود آنها فقط با يك بار سرقت به پول زيادي دست پيدا خواهند كرد و با اين وسوسه آنها را راضي كرد تا با همدستي دو برادر به اسامي عسگر (30ساله) و حسن (27ساله) كه از مدتي پيش با آنها آشنا شده بودند، دزدي را انجام بدهند.

كارآگاهان با شناسايي هويت دو برادر محل هاي تردد آنها را در منطقه سعادت آباد زير نظر گرفتند و روز ششم ماه جاري آن دو را مشاهده كردند. متهمان با وجود دستور ايست كارآگاهان قصد فرار از محل را داشتند كه ماموران با رعايت قانون به كارگيري سلاح، حسن را از ناحيه پا هدف گلوله قرار دادند و برادر وي را نيز دستگير و به پليس آگاهي منتقل كردند و معلوم شد اموال مسروقه در مخفيگاه عسگر واقع در رودهن نگهداري مي شود به همين دليل آنجا مورد بازرسي قرار گرفت و اموال دزدي پيدا شد.

تمامي متهمان اين پرونده فعلا در بازداشت به سر مي برند و تحقيقات از آنها ادامه دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.