دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حکم شهردار شهر ری لغو شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: حکم انتصاب شهردار شهر ری، با دستور قاضی شعبه 28 دیوان عدالت اداری متوقف شد.

با شکایت علیرضا دبیر، مرتضی طلایی و حسن بیادی سه نفر از اعضای شورای شهر تهران قاضی شعبه 28 دیوان عدالت اداری اجرای حکم شهردار شهر ری را لغو کرد.

اوایل هفته جاری طی حکمی از سوی مرتضی تمدن استاندار تهران، حسین علیقلی زاده به عنوان سرپرست شهرداری ری منصوب شد و قرار بود مراسم معارفه وی نیز در روز سه شنبه برگزار شود.

در بخشی از این حکم انتصاب خطاب به علیقلی زاده آمده است: در اجرای ماده 20 آیین نامه اجرایی قانون ایجاد شهرهای جدید موضوع مصوبه (ه 26822ت 6892 مورخ 82/6/24) هیات دولت وزیران و با استناد به تبصره 3 ذیل ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/3/1 ، به موجب این حکم به عنوان سرپرست شهرداری ری منصوب می شوید.

اما در واکنش و مخالفت با این حکم اعضای شواری شهر تهران اعلام کردند پانصد و بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران را روز سه شنبه 19 دی ماه جاری در منطقه 20 شهرداری تهران برگزار می کنند.

پس از این اقدام شورا محمدرضا محمودی معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد که مراسم معارفه سرپرست شهرداری ری که قرار بود روز سه شنبه برگزار شود به دلیل همزمانی با جلسه شورای شهر تهران در محل شهرداری منطقه 20 به وقت دیگری موکول شد.

قرار بود زمان مراسم معارفه سرپرست شهرداری ری از سوی محمودی اطلاع رسانی شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.