شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آغاز پیش‌ فروش بلیت قطارهای مسافری از امروز ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل تاریخ های 25 دی تا 11 بهمن ماه جاری از امروز چهارشنبه 20 دی ماه آغاز شد.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: در مرحله اول فروش بلیت، قطار بین المللی آنکارا برای تاریخ های فوق، صبح روز چهارشنبه از طریق کلیه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشور آغاز شد.

پیش فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی نیز حد فاصل تاریخ های ذکر شده ساعت 10 صبح روز پنجشنبه 21 دی ماه از طریق کلیه دفاتر فروش بلیت قطار در سراسر کشورآغاز خواهد شد.

خریداران بلیت قطار بعد از گرفتن بلیت از اپراتور فروش، بلافاصله مندرجات آن اعم از نام و نام خانوادگی، مبدأ و مقصد، تاریخ و ساعت حرکت و ... را به دقت بازنگری کرده و هرگونه مغایرت را به اپراتور اعلام کنند.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی WWW.rai.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000300 نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.

حذف 16 قطار رجاء به دلیل بدهی این شرکت

در اطلاعیه راه آهن در این زمینه آمده است، در دور جدید 15 روزه پیش فروش بلیت قطارهای مسافری، به منظور رعایت حال مسافران حداکثر تلاش برای تامین نیروی کشش به عمل آمده است و فقط تعدادی از قطارهای شرکت مسافری رجاء (16 قطار مسافری از مجموع 127 قطار) به علت متعهد نبودن این شرکت به رعایت ضوابط قانونی فی مابین از جمله عدم امضای قرارداد تامین لکوموتیو و پرداخت هزینه های مربوط به تامین آن (سوخت مصرفی، تعمیر و نگهداری نیروی کشش و ...) از فهرست ارائه خدمات نیروی کشش خارج شده است. این اقدام به رغم تذکرهای متعدد و اخطارهای کتبی صادر شده قبلی، صورت گرفته است.

راه آهن جمهوری اسلامی ایران اظهار امیدواری و اعلام آمادگی کرده که درصورت امضای قرارداد و تعیین تکلیف بدهی های شرکت قطارهای مسافری رجاء بتواند تمامی لکوموتیو مورد نیاز آن شرکت را تامین کند و از شرایطی که محدودیت های بعدی را به دنبال دارد، پرهیز شود.

همچنین نیروی کشش مورد نیاز سایر شرکت های مسافری (9 شرکت) تماماً تامین و این شرکت ها با تمام ظرفیت در دوره پیش فروش فعلی نسبت به جابه جایی مسافر اقدام خواهند کرد.

همچنین اعلام شده است به منظور رفاه حال مسافران، محدودیت تامین لکوموتیو قطارها صرفاً در محورهایی اعمال شده است که در آن محورها قطارهای مناسب جایگزین وجود دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.