يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سعید محمد پور به عنوان پنجم المپیک رسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سومین وزنه بردار ایران در سی امین دوره بازیهای المپیک که در حرکت یکضرب با 183 کیلوگرم عنوان چهارم را به خود اختصاص داده بود، در حرکت دو ضرب با بالا بردن وزنه کیلوگرمی 219 به عنوان پنجم این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.

در رقابتهای این دسته سعید محمدپور در حرکت اول دو ضرب خود وزنه 219 کیلوگرمی را مهار کرد و در حرکت دوم وزنه 224 کیلوگرمی را اوت کرد.

سعید محمد پور به عنوان پنجم المپیک رسید

او در حرکت سوم خود وزنه 226 کیلوگرم را انتخاب کرد اما نتوانست این وزنه را مهار کند تا در مجموع با 402 به کار خود پایان دهد و عنوان پنجم را کسب کند.

در این رقابتها "ایلیا ایلین" از قزاقستان موفق شد در حرکت دو ضربه رکورد جهان و المپیک را بشکند و 228 کیلوگرم را در حرکت دو ضرب بالای سر ببرد.

او در حرکت سوم 233 کیلوگرم را بالای سر برد و با 418 کیلوگرم قهرمان شد و مدال طلا را برگردن آویخت. وزنه بردارانی از روسیه و مولداوی نیز دوم و سوم شدند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.