شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توضیح سپاه درباره«مهندسی معقول انتخابات» ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مسئول روابط عمومي کل سپاه در واکنش به ادعاهاي مطرح شده پيرامون دخالت سپاه در انتخابات گفت: ادعاهاي مهندسي شده پيرامون دخالت سپاه در انتخابات محکوم به شکست است.

سردار سرتيپ دوم پاسدار رمضان شريف با اشاره به اظهارات اخير حجت الاسلام والمسلمين سعيدي نماينده ولي فقيه در سپاه، توضيح داد: منظور از عبارت «مهندسي معقول و منطقي در زمينه انتخابات»، مهندسي ورود منطقي و معقول براي فعال سازي ظرفيت هاي سپاه در اجراي مأموريت ها و مسئوليت هاي قانوني در حوزه انتخابات بوده و در واقع يک رويکرد درون سازماني براي کمک به تأمين امنيت برگزاري انتخابات به شمار مي رود و دقيقاً در مقابل نقطه القايي دشمن محسوب مي شود.

وي با بيان اينکه”تمام همت سپاه و بسيج بر آن است که انتخابات در کشور باشکوه و عظمت و با حضور حداکثري ملت ايران و انتخاب اصلح صورت پذيرد"، تصريح کرد: سپاه شفاف سازي و ارائه معيارها و شاخص هاي کانديداي اصلح در عرصه انتخابات را همواره به مثابه يک رسالت انقلابي و وظيفه شرعي دنبال کرده است و صرف نظر از هرگونه و وابستگي هاي جناحي گزينه انتخابي مردم را مورد احترام و حمايت قرار مي دهد.

شريف با تاکيد بر اينکه اين سناريو به مانند گذشته با بي اعتنايي مردم بصير و بيدار محکوم به شکست خواهد بود، خاطرنشان کرد: از جامعه رسانه اي کشور انتظار است با پرهيز از اقداماتي که ممکن است به پر کردن جدول دشمن کمک کند پرهيز کرده و حفظ مصالح و منافع ملي را در رفتار حرفه اي خود بروز دهند.

وي در بخش ديگري از توضيحات خود گفت: متأسفانه برخي رسانه ها بدون توجه به رسالت حرفه اي خود با زير پاگذاردن اخلاق رسانه اي در انتشار برخي اخبار که داراي اهميت و حساسيت نيز هست، به گونه اي عمل مي کنند که براي رسانه هاي بيگانه و ضدانقلاب خوراک فراهم مي کنند.

امپرياليسم رسانه اي و معاندين نظام از فتنه 88 تاکنون با مهندسي يک سلسله ادعاها، تلاش سخيف و نخ نماشده اي را براي القاي شبهه دخالت سپاه در انتخابات عملياتي کرده و در پي سوء استفاده از اظهارات منسوب به فرماندهان و مسئولان سپاه و در مجموع مقامات و مديران نظام هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.