شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رأی نکونام و کی روش به فیفا نرسید! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مراسم گالا در حالی دوشنبه شب در زوریخ سوییس برگزار شد که در بین کسانی که به سه نامزد نهایی توپ طلا رأی داده بودند، هیچ نامی از کارلوس کی روش و جواد نکونام دیده نمی شد. از هر کشور یک روزنامه نگار، کاپیتان و سرمربی تیم ملی آن کشور این فرصت را پیدا می کنند که مرد سال فوتبال اروپا را انتخاب کنند. جالب بود که ایران از معدود کشورهایی بود که نه اثری از نام سرمربی و نه کاپیتان آن در رأی گیری دیده نشد.

این در حالی است که روز گذشته خبرگزاری فارس اعلام کرد که رأی اول سرمربی تیم ملی مسی بوده نه کریستیانو رونالدو. از همین مسئله مشخص می شود که فدراسیون فوتبال در ارسال رأی کی روش و نکونام به فیفا اشتباه کرده و به همین دلیل این رأی به موقع به فیفا نرسیده است یا آنها رأی را به موقع نفرستاده اند یا در ارسال فرم رأی گیری اشتباهی مرتکب شده اند که رأی این دو نفر ثبت نشده است.

امیرحسین حسینی، مدیر روابط عمومی به تماشا گفت که اصلا این مسئله خبر ندارد: «کی روش اصلا در این مورد چیزی به ما نگفته است. مسئول هماهنگی ارسال رأی ما نبودیم و من هم هیچ چیز در این باره نمی دانم.»

اما جالب است کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال هم نمی خواهد این مسئله را گردن بگیرد. جمالی ادعا می کند که آنها رإی کی روش و نکونام را ارسال کرده اند: «من واقعا نمی دانم چرا رإی این دو نفر وجود ندارد. فرم آنها را حامد مؤمنی به فیفا فرستاد و واقعا ما هم نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است.»

ممکن است که کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال رأی این دو نفر را فرستاده باشد ولی به احتمال زیاد آنها بعد از مهلت قانونی که فیفا تایید کرده این رأی را فرستاده اند و به همین دلیل رأی آنها حساب نشده است.

با این حال جمالی این مسئله را به کلی تکذیب کرد: «ما قبل از تاریخ تعیین شده رأی کی روش و نکونام را ارسال کردیم و واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.»

نکونام: آبروریزی شد!

جواد نکونام روز گذشته در واکنش به این اتفاق به تماشا گفت: «واقعا زشت است. آبروریزی شد. الان تو فهرست را که نگاه می کنیم حتی سرمربی و کاپیتان هند هم رأی داده اند.»

نکونام توضیح داد که روال ارسال رأی او و کی روش چطور بوده است: «نامه ابتدایی از فیفا به فدراسیون فوتبال رسید و حامد مؤمنی مسئول ارسال آرای ما به فیفا شد. ما هم رأی مان را به مؤمنی دادیم تا به فیفا ارسال کند. الان نمیدانم چه اتفاقی افتاده است. مؤمنی در مالزی است و من نتوانستم اصل ماجرا را از او بپرسم.»

نکونام انتخاب های خود را به تماشا گفت: «برای انتخاب بهترین بازیکن دنیا به ترتیب به مسی، اینیستا و ژاوی رأی دادم. برای انتخاب بهترین مربی سال 2012 هم به ترتیب به دل بوسکه، گواردیولا و یواخیم لو رأی دادم.»

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.