چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دستگیری شیاد جوان در موزه ملی ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مرد جوانی که ادعا می کرد کارمند موزه ملی است و با حقه جذب نیرو توسط این موزه، دختران متقاضی را فریب می داد، روز گذشته توسط نیروهای یگان حفاظت و حراست موزه ملی ایران دستگیر شد.

مرد جوانی طی چند روز اخیر در محوطه موزه ملی ایران خود را کارمند این موزه معرفی می کرد و با توزیع پرسشنامه هایی حاوی اطلاعات شخصی در میان دختران جوان قصد فریب آنها را داشت تا اینکه نیروهای یگان حفاظت موزه ملی ایران و حراست از این موضوع مطلع شدند و روز گذشته وی را به کلانتری 109 بهارستان معرفی کردند.

بازجویی درباره وی اکنون ادامه دارد.

از سوی دیگر جذب هر نیرویی در موزه های وابسته به سازمان میراث فرهنگی از جمله موزه ملی ایران تنها با اطلاع و موافقت سازمان میراث فرهنگی انجام می شود و در غیر این صورت تخلف محسوب خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.