شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش مشایی به احتمال نامزدی در انتخابات ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: اسفندیار رحیم مشایی که بعد از مدت ها در برابر خبرنگاران قرار گرفته بود از پاسخ به سئوالات خودداری کرد و خطاب به آنان پرسید: تا به حال از من مصاحبه دیده اید که بخواهم اینبار مصاحبه کنم؟!

اسفندیار رحیم مشائی رئیس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در مراسم اولین سالگرد شهید قشقایی و مصطفی احمدی روشن حضور یافت.

مشائی پس از ورود به محوطه مسجدالشهدای سازمان انرژی اتمی با سوالات خبرنگاران درباره کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری مواجه شد که در پاسخ تنها لبخندی زد و گفت: کار من نامه گرفتن است اگر نامه ای دارید، بدهید.

پس از خروج از مسجد دوباره در جمع خبرنگاران حاضر شد و اینبار نیز به سوالات مطرح شده پاسخی نداد اما جمعیت زیادی از مردم دور وی جمع شده و نامه های خود را برای خواندن می دادند مشائی یک به یک نامه ها را خوانده و پاراف می کرد.

وی همچنین در حاشیه این مراسم بر تابلوی یادبودی که برای خاطره نویسی مقامات در نظر گرفته شده نوشت: «راه شهیدان، راه به سوی فردای روشن ملت ایران است.»

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.