چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مجری مشهور سیما راهی بیمارستان شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: فرزاد جمشیدی مجری سیما بر اثر عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

‫این مجری بر اثر عارضه قلبی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

مجری مشهور سیما راهی بیمارستان شد

وی تأکید کرد: در حال حاضر حال او وخیم است و از مردم می خواهیم برای سلامتی اش دعا کنند.

بیماری فرزاد جمشیدی اجرایش در تلویزیون را به ابهام کشاند

خبرگزاری ایسنا: فرزاد جمشیدی که در حال حاضر اجرای برنامه ی «یاد خدا» را برای شبکه یک سیما عهده دار است ، از روز سه شنبه در بیمارستان بستری شد.

سمیرا رستمی، مدیر روابط عمومی شبکه یک سیما با تایید خبر بالا، علت بستری شدن این مجری برنامه های مذهبی تلویزیون را عارضه ی قلبی عنوان کرد.

و اما تهیه کننده ی برنامه ی «یاد خدا» در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با وضعیت پیش آمده، آیا فرزاد جمشیدی در برنامه ی پنجشنبه شب «یاد خدا» حاضر می شود ؟

گفت: فعلا نمی توانم در این باره چیزی بگویم چرا که خودمان در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم به ملاقات ایشان برویم. باید ببینیم حالش چطور است سپس در این باره تصمیم بگیریم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.