دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گوچی: من از مشهد به اینجای فوتبالم رسیدم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبر آنلاين: پس از يک نيم فصل حضور در ليگ دسته دوم بلژيک، رضا قوچان نژاد از ابتداي سال 2013 راهي تيم استاندارد شده و اکنون در اردوي اين تيم در آنتاليا حضور دارد. پيوستن قوچان نژاد به تيم استاندارد ليژ باعث شد تا روزنامه هاي بلژيکي در اولين روزهاي حضور اين بازيکن در اين تيم با او به گقت و گو بنشينند. روزنامه استاندارد بلژيک مصاحبه اي با اين بازيکن ايراني انجام داده است:

حضور تو در ليژ براي طرفداران همراه با خوشحالي شده اما از تابستان هم معلوم بود که او قرار شده از اول ژانويه به تيم شهر ليژ بيايي؟

در آخرين روزهاي نقل و انتقالات تابستاني به استاندارد پيوستم اما رئيس باشگاه استاندارد از من درخواست کرد در نيم فصل اول به آنها در ليگ 2 بلژيک کمک کنم. با اينکه هر بازيکني دوست دارد در بالاترين سطح فوتبال بازي کند، اما من پذيرفتم. استاندارد باشگاه بزرگي است و خوشحالم که در نهايت اينجا هستم. اين اردو براي شناخت هم تيمي هايم بسيار خوب است. من روز جمعه سرمربي تيم را ملاقات کردم اما صحبت زيادي با او نداشتم.

لوکرن ه م در تابستان به رضا پيشنهاد داده بود، اما چرا او استاندارد را انتخاب کرد؟

اين انتخاب دل من بود. استاندارد باشگاهي بزرگ با بازيکنان بزرگ و امکانات خوب و يک جوّ فوق العاده در استاديومش است.

اما بازي هايت در نيم فصل اول در تيم دسته دومي انتقادات زيادي را متوجه قوچان نژاد کرد؟

برخي مي گفتند که مواظب ساق هايم بودم چرا که قرار بود به تيم استاندارد بيايم، اما اين درست نبود. من مشکلي با سرمربي سنت ترويدن نداشتم، اما او از اينکه قرار است يکي از بازيکنانش را در ژانويه از دست بدهد خوشحال نبود. منطقي بود که او بيشتر به بازيکناني توجه کند که قرار بود در نيم فصل دوم برايش بازي کنند. اگر بد بودم، پس چرا تا آخرين بازي به ميدان رفتم؟ من براي بازي هاي ملي با ايران نيز سفر مي کردم و وضعيت پيچيده اي در نيم فصل اول برايم رقم خورد. به هرحال فصلي از زندگي ورزشي من بسته شده و فصل جديدي باز شده است.

گوچی: من از مشهد به اینجای فوتبالم رسیدم

استاندارد دو مهاجم جوان دارد و مسوولان باشگاه هنوز هم به دنبال يک مهاجم باتجربه براي تيمشان هستند؟

از رقابت نمي ترسم. توانايي من آنچه را که مي توانم براي مربي ارمغان بياورم، نشان مي دهد. اينکه به عنوان مکمل بازيکن خاصي باشم و يا...، انتخاب با مربي است. سعي مي کنم بهترين کيفيت فني را در زمين از خود را نمايش بدهم.

زماني که تو در تابستان با استاندارد قرارداد بستي، سرمربي تيم يک هلندي بود اما اکنون او جايش را به فرد ديگري داده است. آيا نگران اين موضوع نيستي؟

درست است، اگرچه من در مشهد متولد شده ام اما در هلند بزرگ شده و تمرين کرده ام. اما يک فوتباليست نبايد سرنوشت خودش را به يک مربي خاص گره بزند، بنابراين فرقي نمي کند مربي تيم چه کسي باشد.

هدف استاندارد در اين فصل چه مي تواند باشد؟

استاندارد باشگاه بزرگي است و پارامترهاي زيادي در نتيجه گيري تيم تاثير دارد، اما نمي توانم چيزي را پيش بيني کنم.بايد بازي به بازي پيش رفت و اولويت رسيدن به پلي اف ليگ است. پس از آن هر چيزي مي تواند اتفاق بيفتد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.