يكشنبه ۲ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کوتاه‌ ترین و طولانی ترین جنگ‌ های جهان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: جنگ آنقدر طولاني بود كه فرانسه و انگليس هر كدام 5 پادشاه به خود ديدند و در نهايت پس از چندين سال، فرانسه پيروز اين خصومت شد.

كوتاهترين جنگ در تاريخ جهان بين انگليس و زنگبار اتفاق افتاد كه گفته مي شود بين 38 تا 45 دقيقه بيشتر طول نكشيد و بريتانيا با ابزار و امكانات خود و بهره بردن از خيانت برخي زنگبارئي ها بر اين كشور آفريقايي سلطه يافت.

بزرگترين جنگي كه تاكنون در تاريخ جهان به ثبت رسيده، مجموعه جنگ هايي است كه به جنگ هاي صدساله مشهور است. اين جنگ ها بين انگلستان و فرانسه در ميان سالهاي 1337 و 1453 اتفاق افتاد.

اين جنگ آنقدر طولاني بود كه در مدت زمان جنگ، فرانسه 5 پادشاه و انگلستان هم 5 پادشاه مختلف داشت و هر كدام در برخي مناطق پيروز شده و يا شكست مي خوردند كه در نهايت پس از چندين سال، فرانسه پيروز اين خصومت شد.

در قرن بيستم هم جنگ هاي طولاني كمتر به چشم مي خورد اما هجوم آمريكا به ويتنام و نيز دفاع 8ساله ايران در برابر تجاوزات عراق در دوران حكومت صدام طولاني ترين جنگ هاي قرن بيستم به شمار مي روند.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.